CLA200 Showtime

Jilet

Hectopat
Yer
Niğde / Merkez
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir haftamı alan çekim ve montajı huzurunuza sunacağım. Bütün görüş ve fikirlerinize açığım. Şimdiden bu verilen emeğe ithafen yanıt verip görüşünü belirten herkese sonsuz teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gayet güzel olmuş beğendim de, bir haftalık bir edit değil bu. Bunu yapmak bir kaç saatimi alır.

Öneri vereyim, video ile müzik arasındaki bağ daha iyi olabilirdi.Biraz arkaya koyup bırakmışsın gibi olmuş ya da müzik seçimin iyi değil.

Sinematik olması için 21:9 veya 23:9 olabilirdi.
Arabanın dibine girilmiş, geniş açı lensi alınmalı.
Tek bir sahnede çok uzun kalmışsınız ve sıkıcı olmuş.
Histograf yorumlamayı daha iyi yapın.
Dinamik aralığı ayarlayın veya daha yüksek olan bir kamera alın.
Gimball'ın azizliğine uğranmış :D.
Popüler şarkı görünce zart zurt Instagram sayfalarını anımsatıyor.
Ayrıca LUT seçiminiz veya yaptığınız renk ayarı hiç olmamış. Her yerde basamaklı renk geçişi var.

Sinematik olması için 21:9 veya 23:9 olabilirdi.
Arabanın dibine girilmiş, geniş açı lensi alınmalı.
Tek bir sahnede çok uzun kalmışsınız ve sıkıcı olmuş.
Histograf yorumlamayı daha iyi yapın.
Dinamik aralığı ayarlayın veya daha yüksek olan bir kamera alın.
Gimball'ın azizliğine uğranmış :D.
Popüler şarkı görünce zart zurt Instagram sayfalarını anımsatıyor.
Ayrıca LUT seçiminiz veya yaptığınız renk ayarı hiç olmamış. Her yerde basamaklı renk geçişi var.
Sinematik olması için 21:9 veya 23:9 olabilirdi. = Haklısın o biraz olmadı üzerinde çalışıyorum crop efektinin.
Arabanın dibine girilmiş, geniş açı lensi alınmalı. = Telefon kamerası ile çekildi ve kullanmış olduğum iPhone 11 cihazı garantiye gidince biraz mecbur kaldık.
Tek bir sahnede çok uzun kalmışsınız ve sıkıcı olmuş. = Evet biraz boş kalmış çok sonradan farkettim.
Histograf yorumlamayı daha iyi yapın. Bunu çok mükemmel yapamıyorum o yüzden fazla karıştırmak istemiyorum.
Dinamik aralığı ayarlayın veya daha yüksek olan bir kamera alın. = Önerdiğiniz bir aralık varmı iPhone 11 cihazı için.
Gimball'ın azizliğine uğranmış :D. = :D Biraz öyle oldu gerçekten.
Popüler şarkı görünce zart zurt Instagram sayfalarını anımsatıyor. = Şarkı seçimim hiç iyi değil farkediyorurm onuda öneriniz varsa bu tür araç çekimleri için kullanacağım liste halinde iletirseniz çok şahane geçer.
Ayrıca LUT seçiminiz veya yaptığınız renk ayarı hiç olmamış. Her yerde basamaklı renk geçişi var. Videonun orjinal rengi.
1618879227967.png

Sonraki hali
1618879272783.png

Renk olarak videodaki solukluğu en iyi şekilde düzeltmeye çalıştım.
Güzel bence ,bir iki sert viraja girme sahnesi eklersen bayağı etkileyici olur bence.
Bir sonraki çekimlerde drift, hız tarzı şeyler düşünüyorum önerin için teşekkürler. Bu biraz daha tanıtım tarzı olmasını istedi arkadaş ondan dolayı çok abartıya kaçmak istemedim.
Amatörlük var tabii ki ama hiç fena değil daha çok çalışırsan daha güzel başarılar elde edebilirsin bence.
Hocam amatörlük olarak nereleri düzeltebilirim mesela ? Örnek bir video yada bir öneriniz varmıdır?
Gayet güzel olmuş beğendim de, bir haftalık bir edit değil bu. Bunu yapmak bir kaç saatimi alır.

Öneri vereyim, video ile müzik arasındaki bağ daha iyi olabilirdi.Biraz arkaya koyup bırakmışsın gibi olmuş ya da müzik seçimin iyi değil.
Edit ortalama 3 saatimi aldı ya titreme giderme vs. ile çekimlerde çok uğraştık yaklaşık 80e yakın video var. Hocam bu tür videolar için az bilinen güzel müzik önerileriniz varmıdır?

Hocam gayet güzel fakat video ile şarkıyı az da olsa senkronize etseniz çok daha güzel durabilirmiş. Yükselmelerde ekranda basit efektler gibi. Elinize sağlık.

Sinematik olması için 21:9 veya 23:9 olabilirdi. = Haklısın o biraz olmadı üzerinde çalışıyorum crop efektinin.
Arabanın dibine girilmiş, geniş açı lensi alınmalı. = Telefon kamerası ile çekildi ve kullanmış olduğum iPhone 11 cihazı garantiye gidince biraz mecbur kaldık.
Tek bir sahnede çok uzun kalmışsınız ve sıkıcı olmuş. = Evet biraz boş kalmış çok sonradan farkettim.
Histograf yorumlamayı daha iyi yapın. Bunu çok mükemmel yapamıyorum o yüzden fazla karıştırmak istemiyorum.
Dinamik aralığı ayarlayın veya daha yüksek olan bir kamera alın. = Önerdiğiniz bir aralık varmı iPhone 11 cihazı için.
Gimball'ın azizliğine uğranmış :D. = :D Biraz öyle oldu gerçekten.
Popüler şarkı görünce zart zurt Instagram sayfalarını anımsatıyor. = Şarkı seçimim hiç iyi değil farkediyorurm onuda öneriniz varsa bu tür araç çekimleri için kullanacağım liste halinde iletirseniz çok şahane geçer.
Ayrıca LUT seçiminiz veya yaptığınız renk ayarı hiç olmamış. Her yerde basamaklı renk geçişi var. Videonun orjinal rengi.Eki Görüntüle 983063
Sonraki hali
Eki Görüntüle 983064
Renk olarak videodaki solukluğu en iyi şekilde düzeltmeye çalıştım.

Bir sonraki çekimlerde drift, hız tarzı şeyler düşünüyorum önerin için teşekkürler. Bu biraz daha tanıtım tarzı olmasını istedi arkadaş ondan dolayı çok abartıya kaçmak istemedim.

Hocam amatörlük olarak nereleri düzeltebilirim mesela ? Örnek bir video yada bir öneriniz varmıdır?

Edit ortalama 3 saatimi aldı ya titreme giderme vs. ile çekimlerde çok uğraştık yaklaşık 80e yakın video var. Hocam bu tür videolar için az bilinen güzel müzik önerileriniz varmıdır?
Renkleri kendiniz yapmaya çalışmak yerine LUT kullanın.
Telefon değilde ileride elinize Fujifilm X-S10 benzeri video performansı iyi, dinamik aralığı 13-14 stop olan bir kamera elde ederseniz. Hem lensinin zoom lens olmasından (değişken odak) hem de üstündeki profillerden yararlanırsınız.
Size oynatma listemden bazı şarkıları koydum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Renkleri kendiniz yapmaya çalışmak yerine LUT kullanın.
Telefon değilde ileride elinize Fujifilm X-S10 benzeri video performansı iyi, dinamik aralığı 13-14 stop olan bir kamera elde ederseniz. Hem lensinin zoom lens olmasından (değişken odak) hem de üstündeki profillerden yararlanırsınız.
Size oynatma listemden bazı şarkıları koydum.
Çok teşekkür ederim hocam güzel uygun fiyatlı bir gimball öneriniz varmı ek olarak? Şuanda telefonla çekebilirim bütçem çok elverişli değil.
Hocam gayet güzel fakat video ile şarkıyı az da olsa senkronize etseniz çok daha güzel durabilirmiş. Yükselmelerde ekranda basit efektler gibi. Elinize sağlık.
Güzel şarkılarınız varsa önerebilirmisiniz bu tür videolarda kullanacağım tekrardan çok teşekkürler.

Çok teşekkür ederim hocam güzel uygun fiyatlı bir gimball öneriniz varmı ek olarak? Şuanda telefonla çekebilirim bütçem çok elverişli değil.
Ben garibanım, anlamam o işlerden :D. Dijital olarak sabitlemek düşünebilirsiniz ama o zaman da düşük çözünürlüklü olacaktır.

Geri
Yukarı