Clash of Clans asker yönlendirme nasıl yapılır?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar Clash of Clans oyununda KS yaparken Elektro Ejderha, Kartal Topu yerine okçu kulesine gitti ve kartal topunu yok etse belediye binasını alacak ama saçma yerlere gitti ve kaybettim. Klan savaş liginde aynısını yaşadım. Bunu engellemenin çözümü yok mu? Asker yanlış yere gitmesi yüzüne kaybediyorum.

Merhabalar Clash of Clans oyununda KS yaparken Elektro Ejderha, Kartal Topu yerine okçu kulesine gitti ve kartal topunu yok etse belediye binasını alacak ama saçma yerlere gitti ve kaybettim. Klan savaş liginde aynısını yaşadım. Bunu engellemenin çözümü yok mu? Asker yanlış yere gitmesi yüzüne kaybediyorum.
Clash of Clans'ta global hedefe sahip birliklerin saldırı algoritması hep en yakındaki hedefe kitlenme olduğundan birliklerinizi gitmesini istediğiniz yöne göre asıl saldırınıza başlamadan önce bir ön temizleme yapmalısınız, amaç kendi birliklerinizi manipüle etmek, anca o şekilde bir nebze de olsa yönetebilirsiniz.

Elektro Ejderha o anki bulundugu konuma en yakin varliga saldirir, aktiflestirilmis iskelet tuzaklari dahil. Bundan dolayi en kenarlari bebek ejderha ile temizleme gibi taktikler uygulanabiliyor. Kenarlari temizledikten sonra ortaya yonlendirmeniz daha kolay olur.

Askerlerin belirli saldırı noktaları vardır. Mesela goblinler altınlara ve iksirlere saldırır direkt. Ancak ejderler önüne ne gelirse saldırır. Devler savunmalara saldırır falan falan. Üstüne tıklayarak okuyabilirsin. Kendin yönlendiremiyorsun aoe gibi.

İksir toplayıcılar arkasında kartal topu var ileri gitmeyip sola sapıyor ileri gitse 2 yıldız alacaktım Ks'de.
Elektro ejderha o anki bulundugu konuma en yakin varliga saldirir, aktiflestirilmis iskelet tuzaklari dahil. Bundan dolayi en kenarlari bebek ejderha ile temizleme gibi taktikler uygulanabiliyor. Kenarlari temizledikten sonra ortaya yonlendirmeniz daha kolay olur.

Hedef tam ortada önü temizlendi sonrası sola saptı kaybettim.
Bb 11 için nasıl ordu önerirsiniz 8 elektro 1 ejderha 2 dondurma 9 büyücü ile saldırıyorum.

İksir toplayıcılar arkasında kartal topu var ileri gitmeyip sola sapıyor ileri gitse 2 yıldız alacaktım Ks'de.

Hedef tam ortada önü temizlendi sonrası sola saptı kaybettim.
Bb 11 için nasıl ordu önerirsiniz 8 elektro 1 ejderha 2 dondurma 9 büyücü ile saldırıyorum.
BB 11 için ejderha saldırısı iyi gider. Alabildiğiniz kadar dondurma büyüsü, sonra ejderha basın klan kalenize bağış klanları sayesinde ejderha doldurun.

Bb 11 için ejderha saldırısı iyi gider. Alabildiğiniz kadar dondurma büyüsü, sonra ejderha basın klan kalenize bağış klanları sayesinde ejderha doldurun.

8 elektro 1 ejderha 9 yıldırım 2 dondurma klan kalesi 1 elektro 1 balon 1 kaya balonu 2 dondurma eksik veya hatalı kısım var mı?

Geri
Yukarı