Clash of Clans asker yönlendirme nasıl yapılır?

8 elektro 1 ejderha 9 yıldırım 2 dondurma klan kalesi 1 elektro 1 balon 1 kaya balonu 2 dondurma eksik veya hatalı kısım var mı?
Elektro saldırıları BB 12 için daha iyi gidiyor. Ben BB 10 olacağım ejderhayı açtığımdan beri ejderha saldırısı yapıyorum. Amacınız ganimet ise okçu-barbar mükemmel olur. Atıyorum 200 alanın varsa 130 okçu 70 barbar alırsın. Ejderha saldırısı için 200 alanın varsa tavsiye etmiyorum. 15-20 ejderha ancak yeterli olur. Klan kaleni kesinlikle doldurarak savaşlara girmeni tavsiye ediyorum.

Elektro saldırıları bb 12 için daha iyi gidiyor. Ben bb 10 olacağım ejderhayı açtığımdan beri ejderha saldırısı yapıyorum. Amacınız ganimet ise okçu-barbar mükemmel olur. Atıyorum 200 alanın varsa 130 okçu 70 barbar alırsın. Ejderha saldırısı için 200 alanın varsa tavsiye etmiyorum. 15-20 ejderha ancak yeterli olur. Klan kaleni kesinlikle doldurarak savaşlara girmeni tavsiye ediyorum.

260 alanım var ordu kampı ks için elektro kullanıyorum. 13 normal ejderha Full saldırsam uygun mu? Hep 2 yıldız alıyorum çünkü 3 yıldız kazanmak istiyorum ona göre asker tavsiyesi verebilirseniz çok iyi olur.

Geri
Yukarı