Clash of Clans belediye binası 8 taktikleri

İşletim sistemi
Android

Kalopsy

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Clash of Clans'da 8. seviye belediye binam var ve kupam 1750 civarında. Bu sayıyı daha da arttırmak istiyorum kristal lige geçmek istiyorum ama karşıma sürekli olarak belediye binası 9 olan adam çıkıyor. Ejderha + yıldırım taktiği benden üsttekilere işlemiyor. Nasıl bir ordu düzenimin olması lazım belediye binası 9-10 üçlemek için? Yardımcı olursanız sevinirim. Tüm kahramanlarım ve büyülerim Full ayrıca.

Arkadaşlar merhaba Clash of Clans'da 8. seviye belediye binam var ve kupam 1750 civarında. Bu sayıyı daha da arttırmak istiyorum kristal lige geçmek istiyorum ama karşıma sürekli olarak belediye binası 9 olan adam çıkıyor. Ejderha + yıldırım taktiği benden üsttekilere işlemiyor. Nasıl bir ordu düzenimin olması lazım belediye binası 9-10 üçlemek için? Yardımcı olursanız sevinirim. Tüm kahramanlarım ve büyülerim Full ayrıca.

1. belediye 8'in gücüyle 9-10 seviye belediyelere saldırıp 3 yıldız almak çok zor olur fakat parası çok gelen belediyelerin hepsine saldırman senin hızlı para kasman için yararli olur ve 2. olarak ne kadar çok inşaatçın olursa o kadar çok hızlı büyürsün 3. ise ejderha yıldırım taktiğinin yanında savaşlarda büyü olarak en az 6-7-8 level yıldırım büyüsü kullan yanında klan desteğiyle öfke büyüsü de alabilirsin.

Ben BB8ken internetten bulduğum Golem Pekka Büyücü ordusuyla oynardım. Ordu şöyle 3golem 15 büyücü 2 pekka 4 deprem 1öfke 1 şifa kaleyede Atıcı alacaksın. Şu videonun 6:18 dakikasından itibaren o orduyla oynuyor gir bak istersen
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valkür ve büyücü ikilisiyle giriyorum ben oyunda. Büyü olarak kaç slot var hatırlamıyorum ama büyük ihtimal 7 veya 9'tur. 2 öfke büyüsü, 1 şifa, 1 dondurma. Klan kalesi alanı yetiyorsa hızlandırma iksiri isteyebilirsin veya kendin alabilirsin. Kupa yükselmek istiyorsan maksimuma çıkarmaya çalış kahramanlarını.

Yeni konular

Geri
Yukarı