Clash Of Clans Hesabı Satmak

arexteo

Decapat
Merhaba, uzun zaman önce oynadığım şimdi ise vakit ayıramadığım bir oyun hesabımı satmak istiyorum. Hesaplar çok çabuk alınıp satılıyor fakat genellikle satanlar ya arkadaşlarına ya da akrabalarına satıyor ben ise bu hesabımı çok çabuk elden çıkartmak istiyorum. Öncelikle köyüm rahat 80-90 TL eder fakat hızlı bir satım olmasını istiyorum çünkü çoğu kişi oyundan yavaş yavaş soğumaya başladı o yüzden 30-25 TL'ye satacağım. Bu hesabı nereden satabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satma konusunda fazla bir bilgim yok, ancak satmanı da tavsiye etmiyorum.
O hesaplar senin mail hesabın ile ilişkili oluyor. Satın aldığın zaman aslında senin olmuyor ve sattığın zaman da sattığın kişinin olmuyor tam olarak. Bırakın kalsın, mail adresiniz sattığınız kişiye göre değişir ancak kötü ellere düşerse daha da belaya batabilirsiniz. 30-25TL için değmez, yapmayın.

Satma konusunda fazla bir bilgim yok, ancak satmanı da tavsiye etmiyorum.
O hesaplar senin mail hesabın ile ilişkili oluyor. Satın aldığın zaman aslında senin olmuyor ve sattığın zaman da sattığın kişinin olmuyor tam olarak. Bırakın kalsın, mail adresiniz sattığınız kişiye göre değişir ancak kötü ellere düşerse daha da belaya batabilirsiniz. 30-25TL için değmez, yapmayın.
Oyun için ayrı kurup bilgilerimi yazmamıştım gene de satmalı mıyım?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı