Clash of Clans kendi kendine inşaat yapıyor mu?

god tier schward

Centipat
Daha fazla  
Clash of Clans hesabıma yaklaşık 1-2 yıldır giriş yapmıyorum. Uzun süre sonra giriş yapayım dedim ve gördüğüm şeyi sormak istiyorum. İnşaatçılar uzun süre sonra kendi kendine binaları yükseltebiliyor mu?

Doğru olan yanıt verilmiş. Aklıma takılan bir husus, 1-2 yıldır giriş yapmıyorum dediniz, hesabınız nasıl hala çalışabilir durumda. Normal şartlarda hesabınızın silinmiş olması gerekiyor.

Artı -1 Eksi
Doğru olan yanıt verilmiş. Aklıma takılan bir husus, 1-2 yıldır giriş yapmıyorum dediniz, hesabınız nasıl hala çalışabilir durumda. Normal şartlarda hesabınızın silinmiş olması gerekiyor.

Hiçbir fikrim yok açıkçası. Hesaba girmeyi denediğimde duruyordu.
Herkese yanıtları için teşekkür ederim.

Evet, genellikle oyun silindiğinde inşaatçılar kendi kendine bir şeyleri yükseltmeye başlıyor ama maksimum 2-3 bina oluyor.

Hocam son güncellemelerle vs. gelmiş olması lazım. Artık yapıyorlar.
Oyuna uzun bir süre sonra giriş yaptığınızda tablo halinde yükseltmeleri gösteriyorlar.

Girip baktığımda en az 15-20 tane yükseltme yapılmıştı. Çok net bir sayı veremiyorum çünkü yanlışlıkla geçtim o yeri.

Cevap yazan çoğu arkadaş anlamamış ne demek istediğinizi. Oyuna uzun süre girmediyseniz giriş yaptığınızda o anki belediye binanız neyse savunma ve diğer binalar o belediyenin maksimum seviyesine yükselir ve ekstra altın iksir verir. Ama ne kadar beklerseniz bekleyin belediye binanızı yükseltmez.

Geri
Yukarı