Clash of Clans kupa kasma

oyunmaker1

Hectopat
Yer
patates tarlası
Clash of Clans'da 9.belediye binasındayım. Kupa 1500 kupamı nasıl artırabilirim? Ordu önerisi yapın. Ordu en fazla 200 kişi alıyor.
Hesap şu şekil:

Hepsiyle ejder bas. Eğer hızlı kupa kasmak istiyorsan güzel bir klan bulup hep birlik alıp durmadan savaş.

Benimde belediye binam 10. seviye. Kupam 1600. Ölü köylere saldırıyorum. Genelde 700-700 ganimet çekiyorum.

Full ejder basıyorum. Ganimet toplayıcılarda olduğu için her toplayıcıya 1 ejder atıyorum. Yıldırım almayı unutma. Hava savunmasını yıldırımla düşürüp öyle saldır. Genelde kendi dengin veya daha düşük köylere saldırki %50 üstü alasın.

Ben de Belediye 10'um. 9'da ejder balon oynuyordum. Ejderleri tanklamak için kullan ve ordu kapasiteni yükselt. Öncelikli hedefin kupa kasmak değil ganimet kasmak olsun. Büyük büyünü (hasar vuran büyünü) karşı hava savunmalarına at. 7 level hava savunması benim büyüden 4 vuruş yiyordu. 2 tanesini imha edip imha ettiğim bölümden saldırıyorum.

Ben de Belediye 10'um. 9'da ejder balon oynuyordum. Ejderleri tanklamak için kullan ve ordu kapasiteni yükselt. Öncelikli hedefin kupa kasmak değil ganimet kasmak olsun. Büyük büyünü (hasar vuran büyünü) karşı hava savunmalarına at. 7 level hava savunması benim büyüden 4 vuruş yiyordu. 2 tanesini imha edip imha ettiğim bölümden saldırıyorum.
İmha ettiğin yerden saldırılmaz. Ejderlerin, henüz güçlüyken rakibin güçlü tarafına atacaksın ki canları fullken onları yıkıp köyü üçleyesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı