Clash of Clans ordu düzeni kombinasyonları

Kckc

Hectopat
Daha fazla  
Clash of Clans'ta ordu düzeni kombinasyonları ile ilgili taktik verir misiniz. Belediye 6, ligim gümüş 1.
Kastetmek istediğim şey; barbar, okçu gibi; büyücü ve dev gibi kombinasyonlar var ama benim bilmediğim başka hangi kombinasyonlar var onları yazar mısınız? benim bildiklerim sadece 2 tane, onlar da yukarıda yazdıklarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bildiklerini dene. Barbar okçu ile aldığım ganimetin haddi hesabı yok. Barbar okçu tavsiye ederim. Onun dışında kombinasyonlar bir işe yaramaz.

Pekka arkasına şifacıları diziyorum efsane ganimet alıyorum. Önce duvar yıkıcılar ile ganimetlerin olduğu bölümleri kırmaya çalış. Sonra Pekkanın arkasına 16 şifası sal.

Hocam belediye 7 olana kadar barbar okçu devam edin. 7 olunca Full ejder saldırıları yapın.

Hocam evet ama artık millet duvarlarını çok yükseltmiş o yüzden okçu barbar yerine dev büyücü yapıyorum bu aralar
Hocam belediye 7 olana kadar barbar okçu devam edin. 7 olunca Full ejder saldırıları yapın.

Hocam barbar kral açılıyor bb 7 de ama bir şey soracağım barbar kralı açılınca hemen kullanabilir miyim?

Son düzenleme:
Hocam evet ama artık millet duvarlarını çok yükseltmiş o yüzden okçu barbar yerine dev büyücü yapıyorum bu aralar.

Hocam barbar kral açılıyor bb 7 de ama bir şey soracağım barbar kralı açılınca hemen kullanabilir miyim?

Doğrudur hocam barbar okçu biraz eskimiş olabilir. Hocam kara iksirle aldıktan sonra evet kullanabilirsiniz direk. Zaten belediye binasını yükseltince 5 günlük +5 level kahraman iksiri veriyor. 5 gün boyunca yükseltmeyip ejder saldırıları ile kralı yükseltirsiniz 6. günde.

Doğrudur hocam barbar okçu biraz eskimiş olabilir. Hocam kara iksirle aldıktan sonra evet kullanabilirsiniz direk. Zaten belediye binasını yükseltince 5 günlük +5 level kahraman iksiri veriyor. 5 gün boyunca yükseltmeyip ejder saldırıları ile kralı yükseltirsiniz 6. günde.
Teşekkürler hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı