Clash of Clans üye aranıyor

UdyrYasuo

Hectopat
Daha fazla  
Klanımızın aktifliği zamanla azaldı. Klanımızda aktif olarak liglere, klan savaşlarına ve klan oyunlarına katılacak yeni arkadaşlar arıyoruz. Aile ortamı vardır. Bağış konusunda sorun yoktur. Klanımızın bağış hesabı mevcut olup, istediğiniz birlik gönderilir. Erken basılmamış köy binası 10. seviye ve üstü olan arkadaşlar gelebilir. Kod: #V8R8JQJU

Dosya Ekleri

• 241574e3-85f9-40a3-bee7-ad320ac6a97e.jpg
    241574e3-85f9-40a3-bee7-ad320ac6a97e.jpg
    165,7 KB · Görüntüleme: 88
Klanımızın aktifliği zamanla azaldı. Klanımızda aktif olarak liglere, klan savaşlarına ve klan oyunlarına katılacak yeni arkadaşlar arıyoruz. Aile ortamı vardır. Bağış konusunda sorun yoktur. Klanımızın bağış hesabı mevcut olup, istediğiniz birlik gönderilir. Erken basılmamış köy binası 10. seviye ve üstü olan arkadaşlar gelebilir. Kod: #v8r8jqju

Hocam benim köy binam 9 geleyim mi be.

Klanımızın aktifliği zamanla azaldı. Klanımızda aktif olarak liglere, klan savaşlarına ve klan oyunlarına katılacak yeni arkadaşlar arıyoruz. Aile ortamı vardır. Bağış konusunda sorun yoktur. Klanımızın bağış hesabı mevcut olup, istediğiniz birlik gönderilir. Erken basılmamış köy binası 10. seviye ve üstü olan arkadaşlar gelebilir. Kod: #V8R8JQJU

Ben gelebilirim belki. 97 lv. 10 seviye belediye. Kullanici adi sessizgolge.

Klan savaş durumları nasıl? Beni alabilir misiniz, klan savaşına? 10 Seviye belediye binam var, 90 seviyeyim. Daha yeni bastım.

Klan savaş durumları nasıl? Beni alabilir misiniz, klan savaşına? 10 Seviye belediye binam var, 90 seviyeyim. Daha yeni bastım.

Çoğunluk olarak BB11 arkadaşlar var. Aralarında aktif ve inaktif olanlar var. 25 kişi varsa 15 veya 10 kişi ks veya lig açıyorum. Bazen kaybedebiliyoruz ama klan biraz daha hareketlendi. Aktif olan arkadaşlarla devam ediyoruz. İsterseniz gelebilirsiniz tabii istek atanları hemen alırım klana.
Yalniz benim yapmam gereken klan savaşı var onu yapayım sonra gelirim. Ayıp olmasın şimdi.
Ben gelebilirim belki. 97 lv. 10 seviye belediye. Kullanici adi sessizgolge.
O zaman bende geliyorum(belediye bina 9)
10 seviye bina var dostum 109 Lv'im alırsanız geliriz.
İstek gönderebilirsiniz. Klana çekeceğim.

Geri
Yukarı