Clash of Clans'de nasıl gelişilir?

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Oyuna 1.5-2 ay önce başladım, 2016 yıllarında da oynuyordum ama o hesabım kaybolmuştu. Şu anlık gelişimim bu, ancak geliştirmeler için ganimet fakirliği geçiriyorum. Karşıma hep aşırı güçlü savunmalı köyler çıkıyor ben de saldırıdan kaçıyorum direkt. Nasıl kolay ganimet kasabilirim, ek olarak önerileriniz neler?

Hesabını hep gold liginde tut. Atak yapacağın zamanlar hep yüksek ganimeti birisini ara. Kupa bir işe yaramıyor sadece ganimet ile bb yükseltmeye odaklan.

Oyuna 1.5-2 ay önce başladım, 2016 yıllarında da oynuyordum ama o hesabım kaybolmuştu. Şu anlık gelişimim bu, ancak geliştirmeler için ganimet fakirliği geçiriyorum. Karşıma hep aşırı güçlü savunmalı köyler çıkıyor ben de saldırıdan kaçıyorum direkt. Nasıl kolay ganimet kasabilirim, ek olarak önerileriniz neler?

Clash of Clans hakkında sorularınız olursa bana sorabilirsiniz çok uzun süredir oynuyorum oyunu. Belediye binanızı ve kullandığınız levelli birlikleri söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Ben de hesabımı satmıştım.
Çok boş vaktim olunca baştan kasayım dedim.
O hesabı 5-6 senede (aralıklarla oynadım tabii) th11 yapmıştım.
En önemli şeylerden birisi inşaatçı. O zamanlarda taşları harcadığım için inşaatçım 3 falandı. Gelişimi çok etkiliyor. (Ayrıca duvar maliyetleri baya azaldı, o zaman gelişmemin uzun sürmesinde o da etkili.)

image0.jpg

Görsel çözünürlüğü kötü olabilir, kusura bakmayın. Discord'dan kopyaladığımda çözünürlüğü güzel oluyor ama öyle de Sosyal dışı görsel servisi kullanmaktan dolayı ceza yiyorum.

Belediye binanız kaç seviye?
8.

Okçularla ölü köy avı yap.
Bir kere denedim ama savunması süper olan köyler varken mümkün değil gibi. Ölü köy gelmiyor hiç.

Hesabını hep gold liginde tut. Atak yapacağın zamanlar hep yüksek ganimeti birisini ara. Kupa bir işe yaramıyor sadece ganimet ile bb yükseltmeye odaklan.
Gold ligde beni yiyeceklerini düşünüyorum :D

Clash of Clans hakkında sorularınız olursa bana sorabilirsiniz çok uzun süredir oynuyorum oyunu. Belediye binanızı ve kullandığınız levelli birlikleri söylerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.
Görsele göre bir yorum yapabilir misin?

Eki Görüntüle 1193969
Görsel çözünürlüğü kötü olabilir, kusura bakmayın. Discord'dan kopyaladığımda çözünürlüğü güzel oluyor ama öyle de sosyal dışı görsel servisi kullanmaktan dolayı ceza yiyorum.

8.

Bir kere denedim ama savunması süper olan köyler varken mümkün değil gibi. Ölü köy gelmiyor hiç.

Kullandığın askerleri ve levellerini söylersen iyi olur. Bir klana katılıp klan savaşlarına girebilirsiniz. Madenlerinizi ve toplayıcılarınızı geliştirebilirsiniz. Güçsüz adam bulana kadar sürekli rakipleri geçebilirsiniz ben genelde öyle yapıyorum. Veya ganimeti fazla olan bir adam görürseniz depolarına bakın. Eğer depoları boş gözüküyorsa ganimet toplayıcılarında ve madenlerindedir. Bunlar da genelde dışarıda olduğundan dolayı onlara saldırırsanız ganimet kazanabilirsiniz. Bir de adını unuttuğum bir şey var. Görevleri yapıyorsunuz ve size puan veriyor. O puanlarla da ödülleri açıp alabiliyorsunuz. Onu yapabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1193969
Görsel çözünürlüğü kötü olabilir, kusura bakmayın. Discord'dan kopyaladığımda çözünürlüğü güzel oluyor ama öyle de Sosyal dışı görsel servisi kullanmaktan dolayı ceza yiyorum.

8.

Savunma düzenin çok kötü, değiştir. Belediyeyi erken basmış gibi gözüküyorsun, levelinden belli oluyor. Gold lige çıkıp çoğu şeyi yükseltmede olan köylere saldırabilirsin. Bir de oyuna çok girmene gerek yok, yükselt çık mantığında oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı