Clash of Clans'te yanlışlıkla Supercell ID'yi silmek

Hocam ilk öncelikle Supercell yardım ve destek bölümüne durumu anlatın. Ama bence geri gelmesi ihtimal bile değil çünkü silinmiş artık.

Desteğe 'Hesabımı kaybettim.' tarzı bir mesaj gönderin. Sizden cihaz modelini hesabı ortalama oluşturma tarihinizi falan isteyecekler. Eğer verdiğiniz bilgiler uyuşuyorsa geri alabiliyorsunuz.

Banlanma olasılığı var gerekli bilgileri verirseniz verirler bu olay 2 kere yaşanıyorsa direkt ban yersiniz Clash Royale hesabımdan biliyorum.

Desteğe 'Hesabımı kaybettim.' tarzı bir mesaj gönderin. Sizden cihaz modelini hesabı ortalama oluşturma tarihinizi falan isteyecekler. Eğer verdiğiniz bilgiler uyuşuyorsa geri alabiliyorsunuz.
Hocam hesabımı kaybettim yazarsa hesabı çalınmış gibi cevap verirler vede cihaz modelini sormaları sadece hesap çalınma olaylarında oluyor. Üstelik arkadaş Supercell ID'sini silmiş geri dönmesi ihtimal bile değil.

Banlanma olasılığı var gerekli bilgileri verirseniz verirler bu olay 2 kere yaşanıyorsa direkt ban yersiniz Clash Royale hesabımdan biliyorum.
Benimde CoC 80 level hesabım vardı aynı şeyi bende yaşadım yapabildiğim her şeyi yaptım geri vermediler. Silinmiş dediler.
Köyün duruyor olması lazım.
Zamanında bende yaşadım arkadaşım şaka olsun diye silmişti geri alamadım.

Geri
Yukarı