Clash Royale 4. Arena'daki oyuncularda Prens var

İşletim sistemi
Android
Arkadaşlar Prens 7. Arenada açılmasına rağmen 4. Arenada adamın destesinde Prens var. Sırf bu yüzden takılı kaldım 1000 kupada. Hadi diyelim eskiden verdiler e adamlar o süre boyunca neden hep aynı arenada kaldı. Neden böyle oluyor?
Arkadaşlar Herkes Yanlış Anlamış Prens Pazar Günü Markette Verilen Destansı Olarak Çıkabiliyor Ben 2. Arena'da iken Bana Bile Çıkmıştı

Arkadaşlar prens 7. arenada açılmasına rağmen 4. arenada adamın destesinde prens var. Sırf bu yüzden takılı kaldım 1000 kupada. Hadi diyelim eskiden verdiler e adamlar o süre boyunca neden hep aynı arenada kaldı. Neden böyle oluyor?

Pazar günleri gelen bedava destansıdan çıkabiliyor.

Arkadaşlar prens 7. arenada açılmasına rağmen 4. arenada adamın destesinde prens var. Sırf bu yüzden takılı kaldım 1000 kupada. Hadi diyelim eskiden verdiler e adamlar o süre boyunca neden hep aynı arenada kaldı. Neden böyle oluyor?

Kanka oyuna pazar başlarsan dükkanda bedava prens veriyor öyle almışlar.

Kardeşim şöyle bir olay var oyuna pazar günü giren herkes bir destansı alıyor ve 1. arena oyuncularına açacak destansıları olmadıkları için oyun onlara prens veriyor.

Geri
Yukarı