Clash Royale hesabı algılamıyor

Tunahan82

Hectopat
Yer
Bursa
Merhaba. Uzun zaman sonra Clash Royale baslayayım dedım, gırdım ve hesabımı algıladı baglanmak ıster mısınız dıyor. Baglan dedıgımde Supercell ID istiyor. Sorun şu ki benım hesabım sadece Gmail'e baglıydı Supercell ID kayıtlı değildi Gmail ile gırıs yaptımda X seviyedeki hesap bulundu supercel ID ıle gırıs yapmak ıster mısınız dıyor. Tamam dıyorum, gırıs yapınca hesabım 0 sevıye olarak acılıyor. Sadece Gmail ile baglanamıyorum.

Supercell ID kısmına Gmail’ini yazınca mailine herhangi bir kod geliyorsa onu kod bölümüne yazıp girmeyi dene. Aynı sorunu ben de yaşadım o hesaba şu an erişemiyorum çözüm bulamamıştım ama deneyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Supercell ID kısmına Gmail'ini yazınca mailine herhangi bir kod geliyorsa onu kod bölümüne yazıp girmeyi dene. Aynı sorunu ben de yaşadım o hesaba şu an erişemiyorum çözüm bulamamıştım ama deneyebilirsin.

Zaten kod ile gırıs yapıyorum ama Gmail olarak kabul etmıyor. Yenı Supercell ID kayıt oldu ıcınde 0'dan baslatıyor. Supercell ID olmadan sadece Gmail baglayabılsem olacak.

Yeni hesap açıldıktan sonra ayarlar kısmından Google Play ile bağlanmayı deneyin belki bu sefer açılabilir.

Deneyıp cevap yazıyorum.
Google Play ıle baglanamıyorum baglana tıklıyorum hesap secme gelıyor secıyorum hiçbir şey demıyor Supercell ID'den cıkıp Gmail ıle baglandıgımda Supercell ID ıle baglan dıyor.

Geri
Yukarı