Clash Royale hesabım kaç TL eder?

İşletim sistemi
iOS
Hocam, bahsettiğiniz eski hesaplara ilgi duyan kişileri nerede kolay bir şekilde bulabilirim? Önerebileceğiniz bir platform var mıdır?

Bilmiyorum hocam, bu konulara pek hakim değilim. Pazarı biraz araştırın isterseniz. Oyun sararsa da satmayabilirsiniz, sonuçta 5 yıllık hesap sahibi olmak da güzel hissettiriyor.

Bilmiyorum hocam, bu konulara pek hakim değilim. Pazarı biraz araştırın isterseniz. Oyun sararsa da satmayabilirsiniz, sonuçta 5 yıllık hesap sahibi olmak da güzel hissettiriyor.
Hocam, az önce itemsatıştan birisi 10 ₺'ye satın aldı. Sizce vermeli miyim yoksa eski hesap olduğu için daha yükseğe alıcı bulabilir miyim?

Hocam, az önce itemsatıştan birisi 10 ₺'ye satın aldı. Sizce vermeli miyim yoksa eski hesap olduğu için daha yükseğe alıcı bulabilir miyim?
Bence iyi bir fiyat. Ne kadar eski bile olsa 3-4 haftada kasılabilecek bir hesap. Eski hesap olunca ne kadar değerleniyor bilmiyorum.

Arkadaşlar merhaba. Şans eseri App Store'de dolaşırken bu oyun karşıma çıktı ve bir indireyim dedim. Bayağıdır oynamadığım hesabımı buldum. Bu oyunu artık oynamadığım için de aklıma hesabımı satmak geldi. Sizce aşağıda görsellerini sağladığım hesabım kaç para eder ya da para eder mi? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Ekler:

Eki Görüntüle 1327046Eki Görüntüle 1327047Eki Görüntüle 1327048Eki Görüntüle 1327049Eki Görüntüle 1327050Eki Görüntüle 1327051Eki Görüntüle 1327052

6TL.
Hocam, az önce İtemsatış'tan birisi 10 ₺'ye satın aldı. Sizce vermeli miyim yoksa eski hesap olduğu için daha yükseğe alıcı bulabilir miyim?

Bulamazsın.

Geri
Yukarı