Advertisement

Clash Royale oyun dengesizliği

godlyEgoist

Picopat
Katılım
4 Aralık 2021
Mesajlar
263
Arkadaşlar destem şu şekilde: balon, iskelet ordusu, prens, bombacı, goblin fıçısı, avcı, cadı, yavru ejderha) deste zayıf gibi gözükebilir ama ben bu desteyle 13. arenanın sonlarına kadar geldim. Ama artık yetersiz gibi geliyor. Önerebileceğiniz desteler var mı?
Ben mezarlık oynuyorum mezarlık oynayabilirsin. Odun baloncu domuz binici 2.6 pekka bridge spam log bait oyunun en iyi destelerindenler.
 

greenthepkmntr

Yoctopat
Katılım
23 Mayıs 2022
Mesajlar
1
Ben X yay kullanıyorum ve herkes benden nefret ediyor LoL.
X yay, iskeletler, okçular, şovalye, buz ruhu, alev topu, Tesla, ve tomruk. Tabii kullanmak zor ama oyuna para yatırmayanlar için yükseltmesi kolay destelerden çünkü sadece 1 efsanevi ve 1 destansı içeriyor.
(Tabii bu benim destem değil)
Tabii eğer beğenmezsen klan adını söyle başka desteler önerebilirim istediğin kartlardan.
(Yazım yanlışı varsa sorry)
 

keremarazzz

Centipat
Katılım
6 Haziran 2021
Mesajlar
341
Çözümler
2
Her şeyi geçtim parayı basanın destesi efsanevi kartlarla doluyor bir şekilde. Az önce girdim bir el adam da 4 tane efsanevi vardı. Şu an 13. arenayı bitirmeme az kaldı. 14. arenanın sonunda salacağım oyunu liglerle filan uğraşamam.
Efsaneviye göre bakma bende tüm efsaneviler var ama sadece 1 tanesini kullanıyorum destemde. Seviyesi yüksek kartlarla enerjisi aynı olan birbirine uyan kartları oynamayı dene.
 

Yeni konular

Yukarı