Clash Royale oyun dengesizliği

Para vermedik arkadaşımla, her kartımız 13 14 arası, para veren daha hızlı yapıyor olabilir ama eğer uzun süreçte kısa kisa oynarsan özellikle her ay en azindan 35 sandık görevini yapar ve klaninda ksye önem verip 1. olursan gelismek çok kolay, bu dediklerim öyle zor değil, haftada 2 saat falan oynasan yapabilecegin şeyler ama devamlilik önemli. Ayrica mega giga o bu denilen kartların manaları aşırı yüksek, son 1 dk kalana kadar hayatta is yapamaz çünkü destek kartı atamaz. Dolayisiyla adamın yüksek mana ortalamali bir deste yaptığıni fark edersen 1 dk kalana kadar 1 kule mutlaka al, sonra savunma odaklı oyna. Rahat bir şekilde alırsın. Bir de mana vs mana olayına dikkat et, atıyorum adamin 7 manalik mega sovalyesini 4 manalik valkurle savunabilirsin, kalan 3 mana senin karın olur, iki oyunu bilen kisinin vssinde aslında kazananı belirleyecek, büyük hatalar yapılmazsa, savunurken harcanan mana farkıdır. Buna çok dikkat etmelisin.

Her şeyi geçtim parayı basanın destesi efsanevi kartlarla doluyor bir şekilde. Az önce girdim bir el adam da 4 tane efsanevi vardı. Şu an 13. arenayı bitirmeme az kaldı. 14. arenanın sonunda salacağım oyunu liglerle filan uğraşamam.
Efsanevi kolay çıkıyor ki. Hiç oynamadım 13. arenada 2 efsanevim eksik sadece.

Arkadaşlar destem şu şekilde: balon, iskelet ordusu, prens, bombacı, goblin fıçısı, avcı, cadı, yavru ejderha) deste zayıf gibi gözükebilir ama ben bu desteyle 13. arenanın sonlarına kadar geldim. Ama artık yetersiz gibi geliyor. Önerebileceğiniz desteler var mı?

Sana tavsiyem log bait destelerini kullan. Çünkü çok güçlüler ve bunları asıl güçlü yapan log baiti. Log bait meta destelerine bak derim iskelet ordusu ve goblin fıçısı kesin olsun onun dışında prenses de koyabilirsin. Bu deste benim karşıma gelince sövüyorum evet ne kadar hakları olmasa da kazanıyorlar ama logbait birçok zaman kazanmanın tek çaresi oluyor.

Her şeyi geçtim parayı basanın destesi efsanevi kartlarla doluyor bir şekilde. Az önce girdim bir el adam da 4 tane efsanevi vardı. Şu an 13. arenayı bitirmeme az kaldı. 14. arenanın sonunda salacağım oyunu liglerle filan uğraşamam.

Meta destesi oyna bence. Bende 13.arenada takıldım ilk mega şövalyeye sonra mezarlığa geçtim. Aktif bir mezarlık oyuncusuyum ve 5300 kupadayım. Ayrıca meta destelerini Clash YouTuber'lerinden de öğrenebilirsin.

Desteği efsanevi kartlarla doldurmanın zaten mantığı yok. Ayrica oyun herkesin kartlarını kolayca yükseltmesini sağlamak için elinden geleni yapıyor. Eskiden bir kart ciktiginda millet çıldırtıyordu oyuna 1 sene aradan sonra girdiğimde 1 gecede 3 efsanevi çıkmıştı. Ama yenilme konusunda haklısınız meta oynamadiktan sonra yenmek zor (oyuna başladığımdan beri kendi destemle oynuyorum).biraz Cryi savuyunuyor gibi oldum ama o amaçla yazmadım KB.

Arkadaşlar destem şu şekilde: balon, iskelet ordusu, prens, bombacı, goblin fıçısı, avcı, cadı, yavru ejderha) deste zayıf gibi gözükebilir ama ben bu desteyle 13. arenanın sonlarına kadar geldim. Ama artık yetersiz gibi geliyor. Önerebileceğiniz desteler var mı?

Kanka sıfırdan hesap açmıştım okul başları ve ilk dönem tatilinde satmıştım hesabı. Hesabı lig 2'ye kadar kasıp bırakmıştım. 14 lvl mega 13 lvl sıradanlar 12 lvl destansılar yapmıştım ve lvl kasmak gayet çok basit. Megayı kitap sayesinde 13'den 14'e hızlı bir şekilde çıkardım. 3 hafta önce yeni hesap açtım ama eskisi kadar oynamıyorum. Şu an 2.6 meta destesi oynuyorum ve mega şovalye kullanan destelere karşı çok kolay galibiyet alıyorum.
Bu oyunu herkes oynuyor mu? Bir bakayım.
Çöp oyunmuş. Pişman oldum yüklediğime.
Oyun bir zaman sonra satranç gibi oluyor. Lig 2 de zaten herkesin kartı max olduğu için ortada p2w de kalmıyor ve tamamen strateji oyunu oluyor. Lig 2 ye kadar güzel bir meta destesi bulup çıkılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı