Clash Royale oyun dengesizliği

Arkadaşlar destem şu şekilde: balon, iskelet ordusu, prens, bombacı, goblin fıçısı, avcı, cadı, yavru ejderha) deste zayıf gibi gözükebilir ama ben bu desteyle 13. arenanın sonlarına kadar geldim. Ama artık yetersiz gibi geliyor. Önerebileceğiniz desteler var mı?
Bu deste'ye bir tank kart eklemek lazım. Dev gibi.

Arkadaşlar destem şu şekilde: balon, iskelet ordusu, prens, bombacı, goblin fıçısı, avcı, cadı, yavru ejderha) deste zayıf gibi gözükebilir ama ben bu desteyle 13. arenanın sonlarına kadar geldim. Ama artık yetersiz gibi geliyor. Önerebileceğiniz desteler var mı?

Destende goblin fıçısı yerine tank bir kart almalısın valkur veya kara prens gibi.
Ben 6800 kupayim oyunu uzun zamandır oynuyorum meta deste alırsan kart uyumluluğu daha yüksek olur meta destelerin amacı da kart uyumluluğu ve düzeni o yüzden meta deste almak daha iyi olur senin için.

Ben savunma tabanlı kontra atak destesi oynuyorum, 5700 kupayım.

Valkür, şovalye, bebek ejder, mega şovalye, iskelet ordusu, minyonlar, elektro büyücü ve çarpma.

Destenin temel amacı savunma ile atağa çıkabilen kartlarla rakibi iksir zararına sokarak oyunu kazanmak.

Bu Deste'ye bir tank kart eklemek lazım. Dev gibi.

Destende goblin fıçısı yerine tank bir kart almalısın valkur veya kara prens gibi.
Ben 6800 kupayim oyunu uzun zamandır oynuyorum meta deste alırsan kart uyumluluğu daha yüksek olur meta destelerin amacı da kart uyumluluğu ve düzeni o yüzden meta deste almak daha iyi olur senin için.

Goblin fıçısı aşırı iyi bir kart. Prens+goblin F. Veya balon+goblin fıçısı atınca %60 oranlar kuleyi neredeyse alabiliyorum.
Ayrıca prens+avcı yapınca ya da prens+cadı+bombacı yapınca mega şövalyeyi alıyorum ama karşı tarafta mega şövalyenin arkasına sağlam kart atınca savunma şansım gittikçe düşüyor.

Oyun satranç gibi mega, elit, oduncu-balon gibi barzo destleri durması çok kolay aslında ama sadece oyunda gelişmek aşırı kolaylaştı 11-12 level adamlar destlerini falan Max level yapıyor ama turnuva gibi yerlerde her kart eşit olduğu için zekası ve şansı yüksek olan alıyor maçı.

Ya arkadaşlar şu oyuna ne zaman elit, mega, Ultra, giga gibi uyduruk isimlerle kartlar koydularsa oyunun dengesi alt üst oldu gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı