Clash Royale oyun dengesizliği

2 iksire nasıl durduruluyormul bize de söyleyin de bilelim.
İskeletler ve herhangi bir ruh ile durdurabilirsiniz ve gayet az hasar ile ana kule aktivasyonu yapabilirsiniz.durdurmak gayet kolay bilip bilmeden konuşmayın
2.6'lar hariç neredeyse hiç ruh veya iskelet kullanımı görmüyorum.
İki tane ucuz kart kullanıp ana kule açmak bu kadar zor olmamalı

İskeletler ve herhangi bir ruh ile durdurabilirsiniz ve gayet az hasar ile ana kule aktivasyonu yapabilirsiniz. Durdurmak gayet kolay bilip bilmeden konuşmayın.

İki tane ucuz kart kullanıp ana kule açmak bu kadar zor olmamalı.

Adam mega şövalye+cadı+cehennem ejderhası attı hadi deste dizinde durdurim bu canavarları.

Ben 6000 kupayım, destem elektro büyücü, mega şövalye, dart goblini, çarpma, tomruk, domuz binicisi, oduncu, elit barbarlar + hepsi max seviye. 13 seviyeyim ve karşıma sürekli 14 seviye geldiğinden dolayı biraz zorlanıyorum kupa kasarken.

Arkadaşlar 5 günün ardından 14. arenaya geçtim benim için oyun bu kadardı kendinize iyi bakın. (deste değişikliğine gerek duymadım.)

Arkadaşlar destem şu şekilde: balon, iskelet ordusu, prens, bombacı, goblin fıçısı, avcı, cadı, yavru ejderha) deste zayıf gibi gözükebilir ama ben bu desteyle 13. arenanın sonlarına kadar geldim. Ama artık yetersiz gibi geliyor. Önerebileceğiniz desteler var mı?

Destelerimiz çok benzer. Bende balon, iskelet ordusu, prens, yavru ejder, minyon sürüsü, elektro büyücü, tomruk, haydut destemle 2.lige kadar geldim.

Arkadaşlar destem şu şekilde: balon, iskelet ordusu, prens, bombacı, goblin fıçısı, avcı, cadı, yavru ejderha) deste zayıf gibi gözükebilir ama ben bu desteyle 13. arenanın sonlarına kadar geldim. Ama artık yetersiz gibi geliyor. Önerebileceğiniz desteler var mı?
Pekka, haydut ,hayalet, büyülü okçu, elekt ro büyücü,koç başı çarpma ,zehir . Zehir yerine alev topuda olur

Geri
Yukarı