Clash Royale parasız oynanmıyor mu?

2 levellerde oynuyorsanız bu dedikleriniz normal, oyunu biraz iyi oynamaya başlarsanız siz de anlarsınız.

Sen galiba yorumu iyi okumadın? Ben 2 level değilim. Karşıma gelen rakip 2 level. Ve onda prens falan vardı. Ben 5 levelim hala bir prens çıkartamadım. Bu da P2W demek oluyor. Çünkü adam belli ki satın almış sandık falan. Ayrıca bu olayı 10 kez falan yaşadım. Az önce de karşıma tüm kartları 7-8 level olan 6 levellik bir adam çıktı. 8 seviye pekkası ile kulelere 700 vurdu. Bu oyun resmen oyuncularla bir şey geçiyor.

Sen galiba yorumu iyi okumadın? Ben 2 level değilim. Karşıma gelen rakip 2 level. Ve onda prens falan vardı. Ben 5 levelim hala bir prens çıkartamadım. Bu da P2W demek oluyor. Çünkü adam belli ki satın almış sandık falan. Ayrıca bu olayı 10 kez falan yaşadım. Az önce de karşıma tüm kartları 7-8 level olan 6 levellik bir adam çıktı. 8 seviye pekkası ile kulelere 700 vurdu. Bu oyun resmen oyuncularla bir şey geçiyor.
1 levelken prens çıkardım ?

1 levelken prens çıkardım?

Yav kardeşim beni delirtmeye mi çalışıyorsunuz? Benim de tam olarak anlatmak istediğim bu. Oyun dengesiz. Oyunda adalet yok. Oyunda eşitlik yok. Eşleştirme sistemi berbat. Bunu anlatmaya çalışıyorum zaten ben size. Ama linç yiyorum. Anlıyorum oyunu seviyorsunuz ayrıca oyunu oynaması falan keyifli gayet ona lafım yok. Ama oyunda biraz daha eşitliğe kafa yorsalarmış çok daha güzel olurmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı