Clash Royale ve Brawl Stars'ta Google Play'e bağlanılamıyor

TheLeft4Dead2

Hectopat
Daha fazla  
İki hesabımda da Supercell ID'den çıkmak istiyorum fakat play oyunlara baglanamadigim için hesap gider diye kesemiyorum, ID'ye bağlı Gmail'e Google Play oyunlarla giriş yapmak istediğim zaman baglanmiyor, buton yeşil olmuyor, bunun nedeni ne olabilir?
Ek soru: Herhangi bir Facebook hesabını bağlasam Supercell ID'yi kestiğim zaman hesaba erişebilir miyim?

Velet değilim ayrıca ne yapacağım seni ilgilendirmez çözüm bilmiyorsan yazma bu kadar basit!

Bende oynuyordum daha sonra bıraktım çözümü bazen ben de Google Play'e bağlanmıyordu Supercell ID girince giriyordu muhtemelen Google Play bağlamak zorunda değiliz gibi.

İki hesabımda da Supercell ID'den çıkmak istiyorum fakat play oyunlara baglanamadigim için hesap gider diye kesemiyorum, ID'ye bağlı Gmail'e Google Play oyunlarla giriş yapmak istediğim zaman baglanmiyor, buton yeşil olmuyor, bunun nedeni ne olabilir?
Ek soru: Herhangi bir Facebook hesabını bağlasam Supercell ID'yi kestiğim zaman hesaba erişebilir miyim?

Google Play Games'i ve Brawl Stars'ı güncellemeyi deneyin.

Son düzenleme:

Kardeşim, Google Play Games -> ayarlar -> oyunlar için hesap değiştirme -> kayıtlı hesabı gir -> sonra oyun verilerini silip Google Play Games üzerinden gir.

Yeni konular

Geri
Yukarı