Claw/Palm grip fare önerisi

Bütçe
800 TL

Svarook

Hectopat
Merhaba,
Başlıkta belirttiğim gibi Claw/Palm grip fare önerisi istiyorum sizden arkadaşlar.
Boyut konusunda örnek olması açısından Steelseries Rival 3 elime neredeyse tam oturuyor o boyutlarda ya da biraz daha büyük öneriler yapabilirseniz sevinirim. Kablolu veya kablosuz olması çok önemli değil fakat kablosuz tercihim. Genellikle MMORPG ve benzeri oyunlar oynadığım için makro tuş sayısı fazla mouse tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçe: En fazla 800TL (bir miktar üzerine çıkabilirim)

Son düzenleme:
Merhaba,
Başlıkta belirttiğim gibi Claw/Palm grip fare önerisi istiyorum sizden arkadaşlar.
Boyut konusunda örnek olması açısından SteelSeries Rival 3 elime neredeyse tam oturuyor o boyutlarda ya da biraz daha büyük öneriler yapabilirseniz sevinirim. Kablolu veya kablosuz olması çok önemli değil fakat kablosuz tercihim. Genellikle MMORPG ve benzeri oyunlar oynadığım için makro tuş sayısı fazla mouse tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçe: En fazla 800TL (bir miktar üzerine çıkabilirim)

Razer naga önerebilirim.

Fury Z veya Model O Wireless önerebilirim.

Fury Z'yi Rampage deyip geçmeyin iyice araştırın. Ürünün orijinali Pwnage Symm Wireless'tır, Amerika'da Xenics Titan Gx Air diye geçiyor. Bizzat kendim kullanıyorum ve öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı