Claw rutuş için Razer Viper mini mi DeathAdder V2 mini mi?

alperen4127

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar bahsettiğim iki model hakkında yapabildiğim kadar araştırma yaptım aradaki farklar benim gördüğüm kadarıyla DeathAdder'ın Switch'nin Viper miniye kıyasla daha fazla Click ömrü olması ve tasarım farkı olmasıydı. Fakat benim için tutuş stilime göre hangi mausun daha iyi olacağını kestiremedim. Razer DeathAdder V2 mi claw tutuş için daha uygun olur yoksa Viper mini mi?(ek not: Şu an kullandığım fare Razer DeathAdder'in sadece mavi rengi olan 3500 DPI modeli)

Viper Mini claw tutuş uyumludur. En önemli olan farenin eline uyup uymadığıdır. Aralarında sadece tıklama ömrü ve ergonomi farkı var. Viper Mini incelemem;

Viper mini claw tutuş uyumludur. En önemli olan farenin eline uyup uymadığıdır. Aralarında sadece tıklama ömrü ve ergonomi farkı var. Viper mini incelemem;

İncelemenize bakmıştım. İkisininde elime ölçü olarak uyacağını düşünüyorum. Razer DeathAdder V2 mini claw tutuş uyumlu değil mi demek istiyorsunuz?

Pekii claw tutuş için hangisini önerirsiniz?
İkisini de uyacaktır. Simetrik istiyorsanız Viper, tamamen sağ el uygun olsun diyorsan DeathAdder V2 Mini al. Ben Viper Mini kullanıyorum ve elime gayet oturuyor. DeathAdder V2 Mini'de uyacaktır.

İkisini de uyacaktır. Simetrik istiyorsanız Viper, tamamen sağ el uygun olsun diyorsan DeathAdder V2 mini al. Ben Viper mini kullanıyorum ve elime gayet oturuyor. DeathAdder V2 Mini'de uyacaktır.

Viper'in ışıklandırması daha çok hoşuma gitmişti. Sanırım DeathAdder'a alışık olduğum için tercihim DeathAdder'dan yana olacak. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı