Rehber ClearURLs ile Gizliliğinizi Artırın

Bu uzantı, internette gezinirken gizliliğinizin korunmasına yardımcı olmak için URL'lerden izleme öğelerini otomatik olarak kaldırır.

Birçok web sitesi çevrimiçi etkinliğinizi işaretlemek için URL'deki izleme ögelerini (örn. https:// example . com?utm_source=newsletter1&utm_medium=email&utm_campaign=sale) kullanır. Tüm bu izleme kodu bir web sitesinin görüntülenmesi veya düzgün çalışması için gerekli değildir ve bu nedenle kaldırılabilir. ClearURLs'un yaptığı tam olarak budur.


Alan adı engellemeye izin ver ayarını kapatın. Bu ayar uBlock Origin vb. reklam engelleyici uyarısı kaldırmasını bozuyor.

Screenshot_4.png


Screenshot_3.png

Opera ve Opera GX kullananlar arama motorlarına etki edebilmesi için resimdeki açsınlar.

Screenshot_8.png


Yaşadığım sorunlar:
- GDrive üzerinden video izlerken hata veriyor. GDrive kullanırken uzantıyı tamamen kapatmanız gerekiyor. Video izleme işiniz bitene kadar devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu uzantıyı uBlock Origin ile birlikte kullanmanızı öneririm.
 
Son düzenleme:
Katılım
16 Temmuz 2020
Mesajlar
182
Çözümler
2
Yer
Isekai
Maalesef yok. İstiyorsanız uBlock Origin ve AdGuard içinde URL izleme uzantısını kaldıran filtre var onu açabilirsiniz. Ama bu filtre bu uzantı kadar düzgün çalışmıyor.

Eki Görüntüle 1264976
Bir soru daha soracağım. Bu araç linklere tıkladığımızda onları otomatik temizliyor değil mi? Yani bizim elle yapmamıza ihtiyaç yok.
 

Yeni konular

Yukarı