Clickbait ile 1,5M abone olan YouTuber: Boralo

Kskdo

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 8.1, Nvidia GeForce GT 420M, Intel i3 1st Gen, 0,5 TB Harddisk
Bildiğiniz gibi şu sıralar boralo aşırı popüler. Herkes ona inanıyor. Hatta geçen gün bir arkadaşım "bilgisayarımı BOBBY1545 ele geçirdi korkuyorum" dedi. Meğer sadece antivirüsü korsan yüklediği oyuna uyarı vermiş. Ben de izlemeye başladım Boralo'yu ama inanarak değil. Bu inanan arkadaşlara clickbait olduğunu ifşalamak için. Siz de bana destek verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu güzelim oyunu böyle aptal aptal videolar çeken YouTuber'lar, oyunu küçük çocuklar içinmiş gibi algı yaptıkları için üzülüyorum.

Ben de. Boralo eskiden modlu Minecraft oynuyormuş, Survival oynuyormuş, challenge yapıyormuş... Artık garip garip kurgular yapıyor. Eskiden düzgün video çekerken fanıydım severek izliyordum şimdi adamı ifşalamaya çalışıyorum.

Ben de. Boralo eskiden modlu Minecraft oynuyormuş, Survival oynuyormuş, challenge yapıyormuş... Artık garip garip kurgular yapıyor. Eskiden düzgün video çekerken fanıydım severek izliyordum şimdi adamı ifşalamaya çalışıyorum.
Ben discord sunucusunda üyeyim ve abone rolüm var. Abone rolü de sırf renkten dolayı aldım yoksa asla almazdım. Sadece kendi Minecraft sunucu reklamını yapmak için varım. Yoksaki asla sunucusunda durmam.

Ben Discord sunucusunda üyeyim ve abone rolüm var. Abone rolü de sırf renkten dolayı aldım yoksa asla almazdım. Sadece kendi Minecraft sunucu reklamını yapmak için varım. Yoksaki asla sunucusunda durmam.

Ben de abone rolü falan her şeyi aldım ama bana reklam yaptırtmıyor.

Bir zamanlar hatta abuk sabuk kurgu değil gerçekçi kurgular yaparken adamın yorumlarında Discord'unda falan hep yalvarıyordum "white Enderman çek ne olur abii" falan diye.

Bildiğiniz gibi şu sıralar boralo aşırı popüler. Herkes ona inanıyor. Hatta geçen gün bir arkadaşım "bilgisayarımı BOBBY1545 ele geçirdi korkuyorum" dedi. Meğer sadece antivirüsü korsan yüklediği oyuna uyarı vermiş. Ben de izlemeye başladım Boralo'yu ama inanarak değil. Bu inanan arkadaşlara clickbait olduğunu ifşalamak için. Siz de bana destek verir misiniz?

Ya videolarını izlersen zaten anlarsın bastan sona ben boraloyu daha kurgu yapmadan önce izliyordum bir gün giant alex diye bir seri yaptı ve o videoda bir dünya dosyasının linkini sansürlememis ve dediğine göre bu linki atanın yurt dışında yasadını söylüyor ancak linke gittiğinde link TR de üretilmis ve dünya dosyasını kurup oynadığımda tamamen yalan bir video oldunu anlıyorum :) yani kısaca çok izleniyor para geliyor ekmeğinde ki zaten ifşası var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya gidip izleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı