Cloud 2 vs Cloud Alpha vs Cloud Alpha S

Bütçe
1300

senseiendo97

Hectopat
Herkese selamlar. Bu üç kulaklık arasında kaldım açıkçası 1300 TL maksimum bütçem var. Genellikle FPS ve hikayeli oyunlar oynuyorum.
Aradığım kriterler arasında; mikrofonunun iyi olması ve de uzun kullanımda kulağı ağrıtmamasını istiyorum. Şu an halihazırda Arctic 1 kullanıyorum ses seviyesinden memnun değilim fakat rahatlığına hiçbir lafım yok. YouTube'a video çektiğimden dolayı mikrofonla ilgili bir sıkıntı yaşamak istemiyorum.
B450 Tomahawk Max anakartım var, ses kartı vs pek anlamadığım konular açıkçası. Yorumlarınız, tavsiyeleriniz benim için önemlidir. Gerisini size bırakıyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlar. Bu üç kulaklık arasında kaldım açıkçası 1300 TL maksimum bütçem var. Genellikle FPS ve hikayeli oyunlar oynuyorum.
Aradığım kriterler arasında; mikrofonunun iyi olması ve de uzun kullanımda kulağı ağrıtmamasını istiyorum. Şu an halihazırda Arctic 1 kullanıyorum ses seviyesinden memnun değilim fakat rahatlığına hiçbir lafım yok. YouTube'a video çektiğimden dolayı mikrofonla ilgili bir sıkıntı yaşamak istemiyorum.
B450 Tomahawk Max anakartım var, ses kartı vs pek anlamadığım konular açıkçası. Yorumlarınız, tavsiyeleriniz benim için önemlidir. Gerisini size bırakıyorum. Teşekkürler.
Alpha S alin kesinlikle. Cloud 2'nin yenilenmis versiyonu olarak dusunebilirsiniz. Alpha ile Cloud 2 karsilastirilsa sahsen ben Cloud 2 tercih ederdim ama Alpha S olunca direkt secmeniz lazim. Cloud 2'nin hicbir artisi yok Alpha S'e gore.

Tabii bu durumlar 0 alacaksaniz gecerli. Elinizde Cloud 2 olsaydi Alpha S alin demezdim.

Alpha S alin kesinlikle. Cloud 2'nin yenilenmis versiyonu olarak dusunebilirsiniz. Alpha ile Cloud 2 karsilastirilsa sahsen ben Cloud 2 tercih ederdim ama Alpha S olunca direkt secmeniz lazim. Cloud 2'nin hiçbir artisi yok Alpha S'e gore.

Tabii bu durumlar 0 alacaksaniz gecerli. Elinizde Cloud 2 olsaydi Alpha S alin demezdim.

0 alacağım evet. Alpha s ve Cloud 2 arasında ki göze çarpan bariz farklar nedir? Neden Alpha'yı tercih etmeliyim? Arada yaklaşık 500 TL fark var

Yeni konular

Geri
Yukarı