Cloud 2 vs Kraken TE vs BlackShark v2

TheSopranoS

Centipat
Arkadaşlar malum kulaklık alacağız çoğunda stok yok böyle bir karşılaştırma yaptım. sizce v2'yi beklemeye değer mi? Çoğu sitede stok bulamadım bir de genel olarak fiyatlar dolar bazlı aynı olmasına rağmen Cloud 2 ile BlackShark v2 arasında neden fiyat farkı var? Stok durumu yuzünden mi? Blackshark V2 daha fazla puan almış ama extra bir özellik göremedim.

HyperX Cloud II vs Razer BlackShark V2 vs Razer Kraken Tournament Edition | PC ve oyun kulaklık Karşılaştırma

WizardTR

Picopat
Yer
Ölülerin Gördüğü Yer
Arkadaşlar malum kulaklık alacağız çoğunda stok yok böyle bir karşılaştırma yaptım. sizce v2'yi beklemeye değer mi? Çoğu sitede stok bulamadım bir de genel olarak fiyatlar dolar bazlı aynı olmasına rağmen Cloud 2 ile BlackShark v2 arasında neden fiyat farkı var? Stok durumu yuzünden mi? Blackshark V2 daha fazla puan almış ama extra bir özellik göremedim.

HyperX Cloud II vs Razer BlackShark V2 vs Razer Kraken Tournament Edition | PC ve oyun kulaklık Karşılaştırma
Bende merak ediyorum blackshark v2 700 bandına düşer mi ona göre bende bekleyeceyim.

KS
T

TheSopranoS

Centipat
Bende merak ediyorum açıkcası beklemeyip cloud 2 almayıda dunsuyorum 5 yil kullandım cızırtı dısında herşeyi iyi

KS
T

TheSopranoS

Centipat
Cloud 2 razer blacshark v2 X karşılaştırmasına baktım blackshark daha iyi yazıyo.

Attığım linktede puan olarak falan önde blackshark ama önde olma sebebi kablo uzunlugu ağırlık vs gösteriyor çok önemli gelmedi birde ikiside 100 dolar civari ama blackshark 900 tlden baslıyo cloud 800

KpY0s

Hectopat
Yer
Mustafar
Aynı durumdaydım, cloud 2 satın aldım gelmesini bekliyorum.

KS
T

TheSopranoS

Centipat
yok ya ne 800'ü 759 tl normalde bu 15 tatilde 800 yaptılar.Ama blackshark 900tl onu anlamadım yeni diye herhalde.

Halbuki aynı fiyat olması gerekiyor dolar bazlı bakılınca ama..

WizardTR

Picopat
Yer
Ölülerin Gördüğü Yer
Aynı durumdaydım, cloud 2 satın aldım gelmesini bekliyorum.
Gelince değerlenidrmede bulnurumusun rahat mı?Kafanı sıkıyor mu? vs ben kafamı sıkmasını istiyom kulaklığın bazılarında kulağın altında boşluk falan kalıyo sinir oluyom.
Evet bence satıcı firmalar yüksek tutuyo şuanda bir tek sinerji bilgisayarda stok var.
Ne zman gelir acaba stoklar.

KS
T

TheSopranoS

Centipat
Benimde bi
Gelince değerlenidrmede bulnurumusun rahat mı?Kafanı sıkıyor mu? vs ben kafamı sıkmasını istiyom kulaklığın bazılarında kulağın altında boşluk falan kalıyo sinir oluyom.

Evet bence satıcı firmalar yüksek tutuyo şuanda bir tek sinerji bilgisayarda stok var.

Ne zman gelir acaba stoklar.

Benimde hiç fikrim yok beklemedeyim bende

Yukarı