Cloud II vs Artics 5 vs HS50 vs MH752

ThyphooN

Hectopat
Oyunlarda iyi ses kasabileceğim ve müzik kalitesi iyi olan kulaklık önerebilir misiniz?
Başlıkta belirttiğim kulaklıklar veya sizin önereceğiniz kulaklıklar var mı?
Şu an Rampage Alpha X marka kulaklık kullanıyorum bundan ona geçersem arada ki fiyat farkına değecek şekilde performans alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
HS 50 güzel kulaklık, fakat önermiyorum. İki kez aldım, iki kez alışımda da aynı yerden kırıldı. O yüzden bilgin olsun dedim.

Cloud 2 mantıklı bir tercih olabilir.

Cloud II 2017 den beri kullanıyorum. İlk günden bu yana kesinlikle herhangi bir performans düşüklüğü olmadı. Derisinde vs deforme falan yok. Öyle kalitesiz malzemeden üretilmemiş. Sadece yaz günleri kulanığınız terliyor deri olduğundan dolayı o kadar. Ses kalitesi çok iyi ve yüksek ses veriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Artics 5 aşırı güzel bir kulaklıktır. Yapısı, mikrofonu, ses kalitesi. Eğer yayıncıların donanımlarına bakarsan çoğu bu kulaklığın mikrofonuyla yayın yapıyor + mikrofon kullanmıyor.

Artics 5 aşırı güzel bir kulaklıktır. Yapısı, mikrofonu, ses kalitesi. Eğer yayıncıların donanımlarına bakarsan çoğu bu kulaklığın mikrofonuyla yayın yapıyor + mikrofon kullanmıyor.

Artics 5'i takma imkanım oldu ancak pek benim kafaya göre değil biraz büyük olması gerekiyor hocam :D.
Cloud II 2017'den beri kullanıyorum. İlk günden bu yana kesinlikle herhangi bir performans düşüklüğü olmadı. Derisinde vs deforme falan yok. Öyle kalitesiz malzemeden üretilmemiş. Sadece yaz günleri kulanığınız terliyor deri olduğundan dolayı o kadar. Ses kalitesi çok iyi ve yüksek ses veriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hocam benim kafa birazcık büyük ondan dolayı küçük kulaklık pek tercih etmiyorum düdük gibi oluyor büyüklüğü nasıl kulaklığın teşhirde Cloud 2 bulamadım sadece stringer vardı o da biraz küçüktü Cloud 2'de o ayardaysa başka bakmam gerekebilir :D.
Cloud2 den başka tanımam geçen seneye kadar kullanıyordum şimdi alpha modeline geçtim.
hocam alpha da ses kartı yok değil mi

Büyük ve sesi, mikrofonu güzel kulaklık istiyorsan Soundcore Strike 3'e bakmanı öneririm şu an kullanıcısıyım aşırı güzel mikrofon ses falan efsane 7.1 özelliği zaten var ses kasma olayları da çok rahat. Çıkışı USB yani jak değil sadece bilgisayar için yapılmış bunu bilmekte de fayda var.

Hyper x büyük gibi duruyor ama küçük mü
Büyük ve sesi, mikrofonu güzel kulaklık istiyorsan Soundcore Strike 3'e bakmanı öneririm şu an kullanıcısıyım aşırı güzel mikrofon ses falan efsane 7.1 özelliği zaten var ses kasma olayları da çok rahat. Çıkışı USB yani jak değil sadece bilgisayar için yapılmış bunu bilmekte de fayda var.

O kadar küçük bir kulaklık değil. Bence alınabilir.

Geri
Yukarı