Cloud II vs Kraken'te

Alfakatano

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Evet sanırım şu anda bombayı patlatıyorum. İki çok fazla önerilen kulaklık: Cloud II ve Kraken TE. Videolar ve yabancı forumlarda Cloud II önerilirken Türk forumlarında Kraken TE öneriliyor. Sizin düşünceniz nedir, hangi modeli almalıyım? (bir şey değiştirir mi bilmem ama bilgisayarımda THX spitiral Audio programı var.)

Son düzenleme:
Evet sanırım şu anda bombayı patlatıyorum. İki çok fazla önerilen kulaklık: Cloud II ve Kraken'te. Videolar ve yabancı forumlarda Cloud II önerilirken Türk forumlarında Kraken'te öneriliyor. Sizin düşünceniz nedir, hangi modeli almalıyım? (bir şey değiştirir mi bilmem ama bilgisayarımda THX spitiral Audio programı var.)
Kendim Hyperx Cloud 2 Aldım ve memnunum. Tek şikayetçi olacağım konusu mikrofonu o da tak çıkar mantığı olduğu için kabul edilebilir bir durum benim için.

Cloud 2'de dip ses olabiliyor ve 7.1'i iyi değil fakat güzel kulaklıktır. Kraken TE'de THX 7.1 kullanıyor ve dip ses sorunu yok. Şahsen ben TE alırdım.

Cloud 2'de dip ses olabiliyor ve 7.1'i iyi değil fakat güzel kulaklıktır. Kraken TE'de THX 7.1 kullanıyor ve dip ses sorunu yok. Şahsen ben TE alırdım.
Hocam yabancı forumlarda Cloud II müzik ve oyun sesi performansında çok övülüyor. O benim kafamı karıştırdı.

Dip ses sorunu yaşayanlar çok, onu unutmayın. Aralarında pek bir fark yok zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı