CM Hyper 212 Black Edition yükseltme kiti nereden temin edilir?

emaka

Decapat
Daha fazla  
Elimde Cooler Master Hyper 212 Black Edition soğutucu mevcut, LGA1700 anakarta geçeceğimden dolayı soğutucu için yükseltme kiti gerekmekte. Nasıl temin edebilirim acaba?

Cooler Master'a mail atabilirsin, belirli bir meblağ karşılığında veya ücretsiz göndereceklerdir.

Evet öyle yaptım, cevap için teşekkür ederim.
Cooler Master Eu'ya yazdığım maile kargolama ücretinin çok fazla çıkacağını belirterek yeni ürün almamın daha uygun olacağı şeklinde cevap verdiler. Yok mudur bunun bir çözümü 🤦‍♂️

Son düzenleme:
Cooler Master Eu'ya yazdığım maile kargolama ücretinin çok fazla çıkacağını belirterek yeni ürün almamın daha uygun olacağı şeklinde cevap verdiler. Yok mudur bunun bir çözümü 🤦‍♂️

@Cooler Master Türkiye gibi Cooler Master'ın Türkiye'den bir desteği ile konuşmayı dene bir de istersen.

Çoğu soğutucuda LGA1700 kiti dahili gelmiyor hala sanırım, yani yeni soğutucu alsan da yine mail atman gerekebilir. Ne kadar toplam maliyet?

Maliyeti yazmamışlar, sadece çok yüksek çıkacağı sebebiyle göndermek istemediler sanırım.

Aslında bazı soğutucular ekledi LGA1700 kitini fakat ben memnun olduğum için değiştirmek istememiştim. Çaresizlikten Instagram resmi sayfalarına bile yazdım, bakalım ne diyecekler.

Geri
Yukarı