CM Hyper 212 Evo Montajı

• Konuyu başlatan Oğulcan Erişti
  • Başlangıç Tarihi
O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar, öncelikle iyi geceler. Hayat nasıl gidiyor? Eğlenmeye devam mı? :D Her neyse, konuya geçelim.

Bilgisayarda en çok korktuğum parçalardan biri işlemci soğutucusu maalesef ki. Her türlü videoları izliyorum, her türlü kitapçıkları, kullanım klavuzlarını okuyorum fakat montajı sırasında her zaman korkuyorum. Neden derseniz, yapamazsam korkusu var içimde. Mesela takılı haldeyken, temizlik ve macun yenilemesi için sökmek durumunda kalacağız ya, söktükten sonra ya montajını yapamazsam diye düşünüyorum.
Sizlerin bu lanet parça hakkında yorumları neler? Evet diyeceksiniz ki "Videoya baka baka yaparsın." diye fakat ben yapamayacağım diye korkuyorum.

Not: Soğutucum CM Hyper 212 Evo.

KS
O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
@Pcmonster, videolarda takır takır yapıyorlar fakat ben yapamayacağım anlaşılan. :D

garipbey

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Birazcık özgüven, herşeyi halleder. Eski bir anakart ve işlemcin varsa üzerinde deneme yapabilirsin.

ilsrt

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Manisa - Ankara
Daha geçen gün yeni sistem topladım. Terleye terleye taktım korkudan :D

NorthernsKnight

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Kardeşim montaj olayından zerre anlamıyodum. Emin ol en az senin kadar tereddüt içindeydim.
Fakat Technopat montaj rehberlerinin tamamını en az 10 tekrar yaparak izledim. İşlemci soğutucu montajı çok dikkatli olunması gereken bir mevzu. Sen yaparsın ama korkun olmasın.

KS
H

Hastai

Ziyaretçi
Hocam Intel stok fan olsa ne yapardınız kim bilir. Ben bir kere açtım, bir daha açmayacağıma yemin ettim. :)

Yeni konular

Yukarı