CM Storm, Haf 912 plus veya Corsair 400R ?

Joeyjordison

Hectopat
Merhaba arkadaşlar; Kasamı değiştirmeyi planlıyorum. Bunun için zor bir elemeden geçirerek seçenekleri üçe indirgedim. Bunlar ;

CM Storm : CM STORM CM-SGC-1000-KWN1 kasa - inventus
Haf 912 plus : COOLER MASTER HAF 912 Plus RC-912P-KKN1 kasa - inventus
Corsair 400R : CORSAIR CC-9011011-WW kasa - inventus

Bu üç seçenekten birini almayı planlıyorum ancak bahsettiğim gibi kararsızım. Benim gözümde Corsair 1 adım önde. Size de danışmak istedim açıkçası fikirlerinizi, görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Hİç biri değil, bu kasa daha iyi. Dünyanın en uzun ekran kartı olan HD 6990'ı bile destekliyor.

VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - HAF 932 FULL TOWER SİYAH KASA - Bilgisayar Kasası

Tabi ki o kasa çok iyi de, gösterdiğim kasalardan bütçeme uygun olan ve beğendiğim bu üç kasa arasından tercih yapacağım. Yoksa o kasayı kim almak istemez.

@ForAnAngel Ekran kartım o kadar büyük değil. Daha önce sistem topladığımda buradaki arkadaşlar bana 6850 ekran kartımı şuan için kullanabileceğimi söylediler. 6850 sanırım bu kasaya sığar ancak ilerisi için bu kasa doğru bir tercih olur mu ?

@m3Rt Kesinlikle böyle, dışındaki o sadelik ama içindeki o 3 tane 120mm fanı kasanın ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor. Bu nedenle onu 1 adım önde görüyorum :)

@OmerGndz Aynı görüşteyim ben de ancak sadece bu modeli için. 932 modelleri çok iyi duruyor ama fiyatı da doğru orantılı olarak artış gösteriyor :)

XPredator. Şu piyasada Alienware kasalarından çok daha fazla beğendiğim bana göre piyasadaki en güzel kasa. Full aliminyummuş felanmıi Corsair felan fiyatları şişirip koyuyor. XPredator tam bir canavar. En sevdiğim kasa gerçekten.

O kasa fena, sistem toplayacağım zaman onu alacağım. :D

Aslında ne yalan söyleyeyim HAF serisi kasaları ben de sevmiyorum. Üst de önerdim ama olumsuz bulduğum yanlarından biri, dış kısımları siyah, içleri ise beyaz oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı