CMD ile Windows etkinleştirmeyi temizlemek

sroad

Kilopat
Çeşitli kaynaklardaki.

"Slmgr /ipk W2**N-****-YV**-4J***-T***X
Slmgr /skms kms8.msguides.com
Slmgr /ato
Slmgr /xpr"

Kodlarıyla Windows'u etkinleştirilmiş bir PC'yi formatlarsak güvenliği yeniden sağlamış olur muyuz? Ekstra bir işlem gerekir mi? Bu kodlar anakarta/Bios'a vs işler mi?

Yani kısaca sistemi nasıl tamamen arındırabiliriz? Tamamen 0 olsun istiyorum. UEFI kurulum her şeyi düzeltir mi?

Not: Etkinleştirme için hiçbir .exe dosyası kullanılmamış, yalnızca CMD üzerinden bu kodlar kullanılmış ve etkinleştirme sağlanmış.

Son düzenleme:
Çeşitli kaynaklardaki.

"Slmgr /ipk W2**n-****-yv**-4j***-t***x
Slmgr /skms kms8.msguides.com
Slmgr /ato
Slmgr /xpr"

Kodlarıyla Windows'u etkinleştirilmiş bir PC'yi formatlarsak güvenliği yeniden sağlamış olur muyuz? Ekstra bir işlem gerekir mi? Bu kodlar anakarta/bios'a vs işler mi?

Yani kısaca sistemi nasıl tamamen arındırabiliriz? Tamamen 0 olsun istiyorum. UEFI kurulum her şeyi düzeltir mi?

Not: Etkinleştirme için hiçbir .exe dosyası kullanılmamış, yalnızca CMD üzerinden bu kodlar kullanılmış ve etkinleştirme sağlanmış.

Format ve temiz kurulum yeterli olur.

Teşekkür ederim. İnternette bu kodların BIOS'a işleyebileceği ve kalıcı olabileceğine dair bazı sayfalar gördüm o nedenle emin olamadım. Böyle bir durum olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı