CMD'de yazılan komut "sistem belirtilen yolu bulamıyor" hatası veriyor

Amon Hutep

Hectopat
Geçenlerde bir deskek ekibinden yardım istedim. Onlar benden komut istemcisini açıp içine şunları yazmamı istediler. Komutları kopyala yapıştır yaparak CMD eklediğimde ''Sistem belirtilen yolu bulamıyor'' hatası aldım. Benden istenilen şeyleri şu şekilde aynen iletiyorum(resim de ekledim):

Dostum sistemindeki kayıtlarımızı bir inceleyelim. Bu şekilde daha sağlıklı çözüm önerisinde bulunabilirim. Anlatacağım adımları takip ederek gerekli dosyaları rahatlıkla elde edebilirsin.

NetworkInfo Bilgisi:

• Windows tuşuna basılı tutup R tuşuna basarak çalıştır penceresini aç.
  • Çalıştır penceresinden CMD yazarak çalıştır.
  • Gelen ekrana aşağıdaki yazıyı yapıştır .
(ipconfig /all & ping www.google.com & netsh firewall show config & netsh interface ipv4 show subinterfaces & netsh interface ipv4 show ipstats) > "%USERPROFILE%\desktop\NetworkInfo.txt"
- 5 dakika kadar bekle ve benimle Masaüstü'nde oluşan Networkinfo dosyasını paylaş.

İşlem Listesi:

• Windows tuşuna basılı tutup R tuşuna basarak çalıştır penceresini aç.
  • Çalıştır penceresinden CMD yazarak çalıştır.
  • Gelen ekranda, tasklist /v > "%USERPROFILE%\desktop\Process.txt" yazarak Enter'a bas.
  • 5 dakika kadar bekle ve benimle Masaüstü'nde oluşan Process dosyasını paylaş.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-28 024410.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-28 024410.png
    10,5 KB · Görüntüleme: 142
UserProfile dediği PC de kullanılan isim ve masaüstü yolunu göstermeni istiyor.
Örnek;
C:\Users\Emir\Desktop
Eğer bilmiyorsan C:\Kullanıcılar\ kısmından görebilirsin.

Onu ben bilemem sen bilirsin. Yazdığım gibi C:\Users kısmına bir bak kullandığın profil adı ne bilgisayarın ?

Geri
Yukarı