CMD'den gelen Y/N yanıtını nasıl dilde nasıl cevaplatabilirim?

Fuski

Centipat
Selam.
C#'ta CMD üzerinden bir komut yürütmem gerekiyor fakat komutu uyguladığımda CMD Yes/No cevapmamı istiyor. Bunu Yes olarak geçirebileceğim bir kod var mıdır?

Process process = New Process(); Process. StartInfo. FileName = "cmd.exe"; Process. StartInfo. Arguments = " /K cacls C:\\xxxx D everyone "; // Process. StartInfo. WindowStyle = ProcessWindowStyle. Maximized; process.Start(); process.WaitForExit();

Son düzenleyen: Moderatör:

SIR_INDO_SCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Yani tam olarak dediğinizi anlamadım ama sonuç olarak yes veya no yazılmasını mı istiyorsunuz yoksa başka bir şey mi?

Bu arada yazılımla aran nasıl? Eğer iyi ise benim son konudaki sorulara bir bakar mısın?

KS
KS
Fuski

Fuski

Centipat
Yes yazılmasını istiyorum. Bu komutu girdiğimde cmd Y/N yanıtını soruyor. Butona eklediğimde Bu komutu otomatik olarak Yes olarak yanıtlamasını istiyorum.

SIR_INDO_SCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
C# olarak bilmiyorum ama Python da galiba.
A = eval(input('yes veya no girin')
Print(A) dendiğinde olması lazım.
Dediğimi C#'a göre çevirirsiniz artık. Bana yardımcı olabilir misiniz peki? Bende de Python sorularının cevapları lazım.

bados123

Megapat
Makaleler
18
Yer
MUĞLA
Programlama ile uzun zamandir ilgilenmedim ama o islemin id'sini bulabilir, veya direkt olarak bu komutun id'sini bulup orada Yes yazdirabilirsin diye düşünüyorum.

Yukarı