Coc Facebook hesabına bağlandığı zaman köy gelmiyor

RegoslaX

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar 7 yıl önceki CoC hesabıma girmek istedim. Facebook bağlı normalde ama oyun içinden Facebook'a bağlayıp, mevcut bir köy bulunuyor bildirimine evet dememe rağmen yine de eski köyüm gelmiyor. Nasıl çözerim bu sorunu?

Facebook'la hala bağlanabiliyor musun oyuna? Kaldırıldı diye biliyorum. Hesabına erişebildiğin bir cihaz varsa o cihaz üzerinden Supercell ID'ye bağla hesabını.

Facebook'la hala bağlanabiliyor musun oyuna? Kaldırıldı diye biliyorum. Hesabına erişebildiğin bir cihaz varsa o cihaz üzerinden Supercell ID'ye bağla hesabını.
Kaldırıldı mı? Şuan çok üzüldüm. O kadar zamanımı verdiğim oyunun gitmseni beni üzdü. Supercell ID ise mailimi biliyorum sadece şifresini bilmiyorum. O yüzden girerken kod istiyor onu yaşamadığım için giremiyorum. Sizede yardımınız için sağolun hocam.

Kaldırıldı mı? Şuan çok üzüldüm. O kadar zamanımı verdiğim oyunun gitmesi beni üzdü. Supercell ID ise mailimi biliyorum sadece şifresini bilmiyorum. O yüzden girerken kod istiyor onu yaşamadığım için giremiyorum. Size de yardımınız için sağ olun hocam.
Açıkçası ben denk gelmediğim için kaldırıldı dedim. Tam da emin değilim, yanlış yönlendirmek istemem. Supercell ID hesabınızı geri alabilirsiniz belki. Desteğe başvurdunuz mu? Düzeltme, oyunda hala aktif gözüküyor Facebook.

Geri
Yukarı