Çocuk kitaplarını nerede satabilirim?

İkinci el kitap satışı yapan yerler var eğer kitaplar iyi durumdalarsa alabilirler.

Neresi acaba? Kitapların geneli iyi durumda hata 0 diyebileceğim durumdalar.

Letgo, Sahibinden, Dolap ve Saaf’lara.
O tarz platformlara koydum zaten. Daha çok gidip elden satabileceğim verler arıyorum.

İkinci el değilse Amazon , HepsiBurada , Trendyol ve N11'de satış yapabilirsiniz. Sıfır değilse Dolap ve Sahibinden platformu üzerinden satış yapmanızı öneririm.
Kargo vb. işlerle uğraşmak istemiyorum hocam. Letgo vb. yerlere koydum zaten. Dolapta ise kargo ile yolluyoruz galiba, ancak bunun için zamanım yok.

İnternetten bir araştırma yapabilirsin. Hangi şehirde olduğunu bilmediğim için bir şey söyleyemem. Ama çocuk kitaplarından çok bir şey kazanamazsın gibi maximum 300-400 TL.

O tarz platformlara koydum zaten. Daha çok gidip elden satabileceğim verler arıyorum.

Kargo vb. işlerle uğraşmak istemiyorum hocam. Letgo vb. yerlere koydum zaten. Dolapta ise kargo ile yolluyoruz galiba, ancak bunun için zamanım yok.
Dolap ve Sahibinden Param Güvende hizmetleri sizin için ücretsiz kargo kodu veriyor. Sadece kargo firmasına götürüp kodu göstermeniz yeterli , adres vesaire o kodun içinde kayıtlı oluyor.

Herhangi bir Sahaf’a giderseniz alırlar, Sahaf çarşısındaki tüm kitapçılara sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı