Çocukken açılan Facebook hesabı nasıl kapatılır?

• Konuyu başlatan 3ir
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 4B

3ir

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba. Arkadaşlar çocukken açtığım ve hakkında herhangi bir şey hatırlamadığım Facebook hesabımı nasıl kapatırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
@TheMentalist1 hayır erişimim yoktu. Hesabın direkt benim olduğunu belirttim zaten eski hesabımı 13 yaşından küçükken açmıştım ve profil fotoğrafında direkt olarak profil fotoğrafım vardı. Belki de eski hesabım olduğu için değil 13 yaşından küçük birinin açmış olduğu bir hesap olduğu için kapatmış olabilirler. Keşke yazdığım yazıya erişebilme şansım olsaydı, direkt buraya atardım.

@TheMentalist1 hayır erişimim yoktu. Hesabın direkt benim olduğunu belirttim zaten eski hesabımı 13 yaşından küçükken açmıştım ve profil fotoğrafında direkt olarak profil fotoğrafım vardı. Belki de eski hesabım olduğu için değil 13 yaşından küçük birinin açmış olduğu bir hesap olduğu için kapatmış olabilirler. Keşke yazdığım yazıya erişebilme şansım olsaydı, direkt buraya atardım.
Birçok ebeveyn profil resmine çocuğunun resmini koyabiliyor. Herhangi bir profil için bu şekilde hesap kapatma talebinde bulunulsa kapatmamaları lazım. Mutlaka farklı bir doğrulama istemişlerdir diye düşünüyorum, aklıma yatmadı açıkçası.

@TheMentalist1 dediğim gibi ya o hesabın benim eski hesabım olduğunu doğruladılar ya da 13 yaşından küçük birinin açtığını. Profilimde sürekli kendi fotoğrafımı paylaşıyordum çünkü. "Bilmem ne yolculuğundayım." gibi.

@3ir ben bunu yapalı çok oldu, şimdi nereden yazdığımı bulmaya çalışıyorum.

Düzenleme: Daha önceden nereye yazdığımı bulamadım maalesef 😟.

Bu konuda nasıl yaptığımı sormaya çalıştım ama dönen olmadı. Siz yine konunun içinde denildiği gibi "bu hesap birini taklit ediyor" diye şikayet edin. Sonuç vereceğini pek sanmıyorum ama yine de deneyin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı