Çocukluk fotoğrafı için müzik önerisi

Vallahi atanlara çok teşekkür ederim. Benim için hepsi seçenek fakat çoğu işime yarayacak şeyler. Şu an tam karar veremedim hangisini kullanacağımı ama isterseniz rastgele birini çözüm işaretleyeyim.

Vallahi atanlara çok teşekkür ederim. Benim için hepsi seçenek fakat çoğu işime yarayacak şeyler. Şu an tam karar veremedim hangisini kullanacağımı ama isterseniz rastgele birini çözüm işaretleyeyim.
Sorunun çözüldüyse çözüm işaretle, rastgele birini işaretleme bence. :)

Öneri konularında çözüm olarak işaretlenmiyor. Yine de yardımcı olabildiğimize sevindim :)

Tavsiye konusunda çözüm kasmak etik gelmiyor bana hocam, hangi şarkı hoşunuza gittiyse onu işaretleyebilirsiniz.

İllaki çözüm olarak işaretlemene yok. Çözüm önerilerde olmuyor. Bir sorun veya bir şey hakkında bilgi istenirse oluyor.

İroni işareti koydum bunun troll anlaşılmaması lazım aslında. Madem öyle bizde ciddi bir cevap yazalım.

Bunu çok seviyorum bence olabilir. 14 yıllık masterpiece:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok sag olun aslinda arağım müzik bu.Büyük ihtimal bunu kullanırım.

Hocam biraz daha kriter verebilir misiniz?Ona göre bir şeyler bulalım.
Yani genel olarak dramatik olabilir .

Geri
Yukarı