COD Black Ops 3 Hala oynanıyor mu, alınır mı?

Elsun

Decapat
Arkadaşlar bu aralar sürekli aksiyon olan bir FPS oyunu almak istiyorum Black Ops 3 hoşuma gitti ama hala oynayan var mı aktif mi aydınlatır mısınız? Veya yerine ne alabilirim Apex Legends tarzı grafikler hoşuma gidiyor ama Battle royale sevmiyorum.(Hikaye sevmem MP ağırlıklı)

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu aralar sürekli aksiyon olan bir FPS oyunu almak istiyorum Black Ops 3 hoşuma gitti ama hala oynayan var mı aktif mi aydınlatır mısınız? Veya yerine ne alabilirim Apex Legends tarzı grafikler hoşuma gidiyor ama Battle royale sevmiyorum.
Youtubeye yazıp filtrelemeden bu ayı seçersen oynandığını görürsün bro. Baktım halen oynayanları var.

Eğer PS4'de arkadaşlarınız ile oynayacaksanız mantıklı bir seçim olur çünkü 4 kişi oynanabilen nadir CoD lardandır ama multiplayer PS4-PC oynayacaksanız mantıklı olmaz çünkü oyuncu kitlesi azdır
Ama sırf campaign için alınmayacak bir oyundur hikayesi çok zayıf.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı