"COD Mobile" nasıl buldunuz?

_Gökbörü

Hectopat
Evet arkadaşlar malum takip eden arkadaşlar çoktan kurup oynamıştır, oyunu nasıl buldunuz? Beğendiğiniz ve beğenmediğiniz durumlar ne oldu benim oyunun en hoşuma giden özelliği istersen klasik kod oynamak için teammatch, death match'lara gir ki bu bizim alıştığımız COD istersen battle royal gir PUBG tarzı loot yap hayatta kal vs, CS:GO'dan da skin olayını bayağı almış gibime geldi, Apex'den de özel yetenek olayını almış benim favorim muhafız ve ninja :) totalde benim hoşuma gitti başarılı buldum.
Telefonum artık eskimeye başladı battle royal hariç diğer modlar çok akıcı ama battle royal de TPS de problem yaşadığımı söylemeliyim (Samsung Galaxy S7 Edge).
Screenshot_20191002-030228_Call of Duty.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende cailmadi bu yuzden mutsuzum. Activision logosundan sonra kaliyor siyah ekranda :( VIdeo da izleyip heveism kacsin istemedim. Benzer problem yasayanda goremedim internette. Caresizce bekliyorum.

Bence gayet güzel olmuş. Ama biraz p2w sanırım.
P2w lik bir durum yok kullandığın silahi son seviyeye getirmek max. Yarım saat onun dışında ki tüm olaylar skin vs. Kutu olayları falan var oradan silah düşüyor mu bilmiyorum zaten battle royal için hiç biri geçerli değil bunların klasik loot yapıyon

Fena kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı