CoD Modern Warfare 2019 oynamaya değer mi?

İşletim sistemi
Windows 11

Sloty

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. CoD MW 2019 yüklemeyi düşünüyorum. Sizce değer mi 117 GB yüklemeye? Grafik ve oynanış açısından nasıl?

Çok canlı bir oyundur kendileri. 2019'da fragmanı paylaşıldığında geceleyin operasyon yapılan bir bölüm vardı film gibiydi maşallah. Çok seversiniz.

Önerileriniz için çok teşekkürler FPS düşmesi gibi optimizasyon sorunu var mıydı?

Çok canlı bir oyundur kendileri. 2019'da fragmanı paylaşıldığında geceleyin operasyon yapılan bir bölüm vardı film gibiydi maşallah. Çok seversiniz.

Bence de fragman çok iyiydi.

Önerileriniz için çok teşekkürler FPS düşmesi gibi optimizasyon sorunu var mıydı?
Hem de ne FPS düşmesi. Ben bu oyunu Modern Warfare Remastered (Blizzard sürümü) diye gittim yanlışıkla Steam'den 164 liraya aldım. Üstüne de 4 saat oynayınca iade edemedim. Hem single hem de multiplayer'da FPS düşmeleri vardı. 1 sene önce böyledi fakat şimdi nasıl bilemiyorum. Tavsiye etmem.

Güzel fakat MPsi için alacaksan alma,oynayan çok çok çok çok az kişi kaldı.Campaign için alınır.Üstüne 2 oyun çıktı,yeni oyun yılbaşında indirime girecek o kadar vereceksen bekle derim Vanguardı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı