CoD Modern Warfare alınır mı?

Assistant

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. BF 5 multiplayer'dan sıkıldım. CoD Modern Warfare almaya değer mi? Çok oyunculu modu nasıl? Hileci var mı?

Herkese merhaba. BF 5 multiplayer'dan sıkıldım. CoD Modern Warfare almaya değer mi? Çok oyunculu modu nasıl? Hileci var mı?

İndirimdeyken bende almayı düşünüyorum. Sadece birkaç günlüğüne bedava olan multiplayer modunu deneyip çok beğenmiştim. Vuruş hissiyatı çok çok iyi. Silah özelleştirme olayı çok detaylı olmasa da yeterli. İndirimde olsa da fiyatı biraz fazla.

14 Temmuz’a kadar indirimde, 39€. Ben satın aldım, almanı da öneririm. Hileci çok diye bahseden baya insan var. Oyunda süre geçirdikçe, başka oyuncularla tanışıp birlikte girdikçe bu arkadaşları daha yakından tanıdım. Genelde kendisinden hızlı veya daha iyi aimli rakiplerine direkt hile diyor bu arkadaşlar 😂 Bunu ben onlardan iyiyim diyerek söylemiyorum, ortalama bir oyuncuyum.

500 battle royale maçım var, sanırım 4te1i kadar da multiplayer maçım var. Çıktığı ilk gün Warzone‘u indirdim ve düzenli olarak oynuyorum, hile diyebileceğim 1-2 olay anca oldu. Eğer 300₺ sizi zorlamıyor ise tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı