Rehber CoD: MW ve Cold War nasıl ucuza alınır?

Frik

Hectopat
Makaleler
2
Aşağıdaki rehberde Modern Warfare oyununu nasıl aldığımı anlatacağım. Gördüğüm çoğu kişi ban yer miyim, sürekli VPN mi açmam gerek tarzı sorular soruyor. Bu yöntemler bütün Blizzard oyunlarını ucuza alabilirsiniz.

Not: Hesap değiştirmeden alma olayını denemedim, Youtube linkini aşağıya bırakacağım fakat riskli bir yöntem, paranız boşa gidebilir.

1.Adım: Rusya sunucusu içeren bir VPN kurun.

Oyunu Ruble üzerinden alacağımız için VPN kurmamız gerekiyor. Bütün bu işlemler sırasında VPN'nin açık olmasına dikkat edin. Ne yazık ki ücretsiz ve hızlı bir VPN yok, varsa da Rusya sunucusu yok. Hotspot/Touch VPN/Betternet/Zenmate denedim ya Rusya sunucuları yok ya da mağaza sayfasına gitmek için 30 dakika beklememe rağmen giremedim.
Ben ExitLag kullandım, aslında oyun VPN'i gibi bir şey kendisi. En iyi kısmı ise paralı olmasına rağmen 3 günlük bedava deneme süresi var. Diğer ücretli VPN'lerde denemesüresi yoktur, sadece memnun kalmazsanıız paranızı iade ederler.
Aşağıdakş adımlar ExitLag için:

1a. Browser sekmesinden Chrome seçin
1605077491743.png

1b. RU Moscow seçin ve Apply Routes deyin.

1c. Chrome açıkken görseldeki gibi işaretler çıkması gerek, çıkmıyorsa kapatıp açın.
1605077632548.png

2. Gizli sekme üzerinden Battle.net'e girin
Gizli sekme olmasına gerek yok aslında ama çerezlerle uğraşmamak ve %100 emin olmak için daha sağlıklı oacaktır.
1605077752763.png

Not: VPN'in çalışıp çalışmadığından emin olmak için Google'a "konumum" diye aratabilirsiniz. Rusya gösteriyorsa çalışıyor demektir.

3.Karşımıza gelen ekran Rusça olacak, şuradaki kısımdan mağazaya gidiyoruz.
1605077882607.png

4.Karşınıza çıkan ekran bu sefer İngilizce olacaktır korkmanıza gerek yok. Sadece oyunların fiyatlarının Ruble olarak gözüktüğünden emin olun. Sağ üstteki kısımdan "Create a free account" diyoruz.
1605077981568.png

5. Hesabı oluştururken Rusya seçili olduğundan emin olun.
1605078081145.png

Siz tabii ki doğum tarihiniz düzgün girin :D
6. İnsan olduğumuzu doğruluyoruz ve "Account settings"e gidiyoruz
1605078331577.png

1605078356020.png

Burada bize doğrulama kodu gönderiyor, e-posta adresinden doğruluyoruz.

7.Yeniden "Shop"a basarak mağaza sayfasına gidiyoruz ve almak istediğimiz oyunu seçiyoruz.
1605078607352.png

8. Bilgileri dolduruyoruz
1605078906692.png

(Bu görsel atacağım videodan)
Burada dikkat etmemiz gereken şeyler var. Ülkenin Rusya olduğundan emin olun, adrese Street 12 no 5 gibi şeyler sallayabilirsiniz. Şehir Moscow olsun. Posta kodunu da şurdakilerden birini seçin.

Ödeme kısmında ise İninal Kart kullanacaksanız yurtdışı ödemelerde %10 gibi bir komisyon alınıyor. Ben bilmeden aldım, o sırada ödemem gereken ücret 210 lira civarı iken karttan 234 lira çekti, "You dont have enough balance" hatası alıyorsunuz büyük ihtimalle bu sebeptendir.

9.Başarılı bir şekilde almış olmanız gerek, Blizzard uygulamasını indirip hesabınıza giriş yapın ve indirmeye başlayın.

Evet bu yöntemler alırsanız başka bir hesap açmanız gerek. Eğer Warzone'da çok kastım yeniden başlamak istemiyorum derseniz aşağıdaki videoyu izleyin, ama riskli bir yöntem, paranız çöpe gidebilir. Ben denemedim. Ama zaten Modern Warfare/Cold War'da Warzone'a göre aşırı hızlı bir şekilde seviye atlarsınız merak etmeyin. Yani bence 150 seviye falan değilseniz hiç uğraşmayın.

Yeni hesap açmadan alma:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanıt:
1605079863055.png

Umarım faydalı olmuştur, işinize yaradıysa beğenmeniz yeterli.

Son düzenleme:
Bilgilendirme için emeğine sağlık. Ama bu fiyatları görünce insanın içi burkuluyor ne yalan söyleyeyim. 800 - 400 olmuş ne fark eder TL ile oyun almak zor harbiden.

Bu arada güncelleme yapayım ben bu yöntem ile aldım problem yok kullanıyorum. Sadece Rusya değil Arjantin kullandım sorun yaşamadım.

Bende bu yontemle aldım 2 gün once şu anlık bir sıkıntı yok oynuyorum tabii ki CoD mw 2019 aldım indirimde 153TL aldım.

Geri
Yukarı