CoD MW2 (2022) indirime girer mi?

Arkadaşlar sonbahar indirim döneminde hem Steam'de hem Epic'te hem de battle.net'te bir sürü oyun indirime girdi ama benim almak istediğim CoD MW2 hala indirime girmedi. Normal versiyonu 1100TL Vault Editon'u 1500 liradan satılıyor PC'de. Geçtiğimiz yıllarda da yeni çıkmış olmalarına rağmen Black Friday'de CoD oyunları hep indirime giriyordu fakat bu yıl diğer oyunların hepsi indirime girerken yeni çıkanlarda bir indirim yok. Reddit'ede bir sürü insan bu durumdan yakınıyor her yıl indirim olurdu ama bu yıl çok iyi satıyor diye yapmıyorlar diyorlar. Ayrıca konsol versiyonuna 15$ indirim yapılmış olmasına rağmen PC versiyonuna indirim yapılmamış. Sizce yarın yani kara cumada bir indirim olur mu?

1.png

2.png

Arkadaşlar sonbahar indirim döneminde hem Steam'de hem Epic'te hem de battle.net'te bir sürü oyun indirime girdi ama benim almak istediğim CoD MW2 hala indirime girmedi. Normal versiyonu 1100TL Vault Editon'u 1500 liradan satılıyor PC'de. Geçtiğimiz yıllarda da yeni çıkmış olmalarına rağmen Black Friday'de CoD oyunları hep indirime giriyordu fakat bu yıl diğer oyunların hepsi indirime girerken yeni çıkanlarda bir indirim yok. Reddit'ede bir sürü insan bu durumdan yakınıyor her yıl indirim olurdu ama bu yıl çok iyi satıyor diye yapmıyorlar diyorlar. Ayrıca konsol versiyonuna 15$ indirim yapılmış olmasına rağmen PC versiyonuna indirim yapılmamış. Sizce yarın yani kara cumada bir indirim olur mu?

Eki Görüntüle 1582966

Eki Görüntüle 1582968
Bu yıl içerisinide girmez bence girersede max %10 ama MW I 197 TL ye düşmüş aslında almak istiyorum ama bence MW II hikaye için 1100 TL tavsiye etmem Warzone 2.0 oynayabilirsiniz.

Yarında indirim olmaz diye düşünüyorum.. Belki Kış İndirimi yani 22 Aralıkta girerse girer indirime ki 1100 TL lik oyun indirime girse bile yine pahalı olur. Hayret bu oyun bu fiyat ile nasıl satılıyor peynir ekmek gibi şaşırtıcı.

Eğer Online oynama gibi bir düşünceniz yoksa günlük 50 liraya kiralayıp hikaye modunu Oynayabilirsiniz.

Online oynamak için almak istiyoruz aslında hem ben hem kardeşlerim oynuyoruz daha önce CoD WW2(2017), CoD bocw ve CoD Vanguard'ı aldık. Hepsi Black Friday'de indirime giriyordu hep. Hatta ben Steam sonbahar indirimlerinde ne kadar indirime girer battle.net'te ne kadar indirime girer diye düşünüyordum ona göre Steam veya battle.net versiyonunu alacaktık ama görünüşe göre kendi mabadımızı avuçlayacağız. Şu an hala Vanguard multiplayer oynuyoruz ama yeni oyun çok güzel görünüyor Vanguard Bocw'dan bile kötüydü.

Intel işlemcilerden gelen kodu satanlar var o şekilde alabilirsin ben o şekilde 850 TL'ye sattım geçenlerde.

Bunu ilk defa duyuyorum peki bu Steam versiyonumu oluyor yoksa battle.net versiyonu mu?

Bu yıl içerisini de girmez bence girersede Max %10 ama MW I 197 TL'ye düşmüş aslında almak istiyorum ama bence MW II hikaye için 1100 TL tavsiye etmem Warzone 2.0 oynayabilirsiniz.

Ya MW2019 için 197TL çok iyi ama şimdi onu alsak sadece hikayesi için değmez multisi iyice boşalmıştır onun.

Yarında indirim olmaz diye düşünüyorum. Belki Kış İndirimi yani 22 Aralıkta girerse girer indirime ki 1100 TL'lik oyun indirime girse bile yine pahalı olur. Hayret bu oyun bu fiyat ile nasıl satılıyor peynir ekmek gibi şaşırtıcı.

Ya Almanya'da minimum saatlik ücret 16 euro Amerika'da da minimum saatlik ücret 18 dolar olmuş adamlar 4 saat çalışmayla alabiliyorlar. Üstelik nüfuslarının sadece %2'si bu minimum ücretlerle çalışıyor. Bizde profesör doktorun saatlik ücreti 7 dolar. Şimdi bu oyunun 60 lira olduğunu düşünün, bütün ülke alırdı neredeyse.

Son düzenleme:
Online oynamak için almak istiyoruz aslında hem ben hem kardeşlerim oynuyoruz daha önce CoD WW2(2017), CoD bocw ve CoD Vanguard'ı aldık. Hepsi Black Friday'de indirime giriyordu hep. Hatta ben Steam sonbahar indirimlerinde ne kadar indirime girer battle.net'te ne kadar indirime girer diye düşünüyordum ona göre Steam veya battle.net versiyonunu alacaktık ama görünüşe göre kendi mabadımızı avuçlayacağız. Şu an hala Vanguard multiplayer oynuyoruz ama yeni oyun çok güzel görünüyor Vanguard Bocw'dan bile kötüydü.

Bunu ilk defa duyuyorum peki bu Steam versiyonumu oluyor yoksa battle.net versiyonu mu?

Ya MW2019 için 197TL çok iyi ama şimdi onu alsak sadece hikayesi için değmez multisi iyice boşalmıştır onun.

Ya Almanya'da minimum saatlik ücret 16 euro Amerika'da da minimum saatlik ücret 18 dolar olmuş adamlar 4 saat çalışmayla alabiliyorlar. Üstelik nüfuslarının sadece %2'si bu minimum ücretlerle çalışıyor. Bizde profesör doktorun saatlik ücreti 7 dolar. Şimdi bu oyunun 60 lira olduğunu düşünün, bütün ülke alırdı neredeyse.
dış ülke de öyle orda koymaz oyun almak insana. sanırım kış indiriminde gelir az çok indirim ama 800-700 lira olur belki :)

MW I steamde olmuyor değil mi?

MW I steamde olmuyor değil mi?
Maalesef

Dış ülke de öyle orada koymaz oyun almak insana. Sanırım kış indiriminde gelir az çok indirim ama 800-700 lira olur belki :)

Geçen gün gördüm bir tane Amerikalı gelmiş nusrette ne kadar altın kaplama kuzu kaburga, hamburger, biftek, baklava, şaraplar, vb. varsa yiyor adam 1000 doları bitirmeye çalışıyor 3 buçuk saat yedi 890$ tuttu. Bizde 3 kardeş birleşip 1100 para birimine bir tane oyun almaya çalışıyoruz. Bu duruma gelmemize sebep olan her kimse onun ben...

Yeni konular

Geri
Yukarı