Çözüldü CoD MW2 açık betasına girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi oyuna giremiyorum. Normalde bugün herkese açık olan beta başlayacaktı. Aklıma saat farkından dolayı mı acaba henüz açılmadı geliyor ama öğlen oldu. Neden oyuna giremediğimi birlen var mı?

Ekran Görüntüsü (119).png

Çözüm
Daha açılmamış beta.

The MW2 beta opens up to all platforms on Saturday, September 24 at 10 am PT / 6 pm BST and ends on Monday, September 26.

Pasifik saatine göre saat 10.00'da açılacak. British Summer Time'a göre de öğleden sonra 6'da yani 18.00'de açılacak. Bu saatler Türkiye saatine göre değildir.
Daha açılmamış beta.

The MW2 beta opens up to all platforms on Saturday, September 24 at 10 am PT / 6 pm BST and ends on Monday, September 26.

Pasifik saatine göre saat 10.00'da açılacak. British Summer Time'a göre de öğleden sonra 6'da yani 18.00'de açılacak. Bu saatler Türkiye saatine göre değildir.

Çözüm
Daha açılmamış beta.

Yani bize açılması akşam 7 8'i bulur

Nasıl indirebiliriz peki? Satın almadan indirme yapamadım. Akşama denemek istiyorum. Ona göre alıp almamaya karar vereceğim.

Battle. Net'i indir hocam oradan betayı seç 20GB indirecek akşam öyle gireceksin oyuna. Ben dün akşam indirdim

Yeni konular

Geri
Yukarı