CoD MW3 Online'da nasıl gelişilir?

Dedektif Denyo

Hectopat
Daha fazla  
Ps3 üzerinden oynuyorum. 35 levelim.
Daha çok MP9+ MP5 kombinasyonu ile oynuyorum. Bir maç ortalama 8 KİLL 5 ASİST 9 DEATH. İyi mi sizce ?

Sniper ve Shotgun kullanamam, saldiri tüfekleri, hafif makineliler ve makineli tabancalar favorim :)

Yaz tatillerinde ne oynardım be. Kimsenin bilmediği yerlere sniper skini ile sızıp öylece beklerdim. Bu bile zevk verirdi. Özlettirdiniz. Neyse. :)
Konsolda nasıl bir his olur bilmiyorum ama PC'de bazen yalnız tabanca ile dolaşır, onu seri tıklamalarımla adeta otomatik tüfek gibi kullanırdım.
Sniper sınıfını açmanı ve sniper sınıfında support bölümünden "Care Package", "Predator Missle" ve "Overwatch"ı seçmeni tavsiye ederim.
Tabanca olarak P99 veya USP, seri atışlarda oldukça etkilidir.
Bu arada keskin nișancı tüfeği olarak Dragunov öneririm.

Önerilerim bunlar. Ayrıca sorun varsa sorabilirsin MW3 Online ile ilgili.

Güzel saklanma yerleri biliyor musunuz ? MP9+ Dragunov ikilisini kullanmayı dusunuyorum. Bir haritada vitrine pusu atarim hep sonrasi ise : Hüsran :D Bu arada klavye farede çok kötü oynuyorum ama her ne elematse konsolda uçuyorum :)

Konsolda FPS oyunu oynamayı hep eleştiririm. Bir kez arkadaşımda denedim. Nişan alması 2 saniye sürüyor. :D
Fallen, Dome, Bootleg ve Village favorilerimdir. Hele sniper kamuflajı ile Fallen veya Villge haritalarında öyle yerler var ki kimse sizi göremiyor. Sonradan fark etseler bile hemen yanda alternatif saklanma yerleri var. Tabi ki perk olarak Assasins gibi düşman helikopterlerine görünmeyi engelleyen Perk'lerini kullanırdım ki nişan alırken helikopter beni bulamasın...

Village'de daha çok giriş çıkışlara sis atar sonra kapıdan dalarim. Sonuç : 1 KİLL 1 aldıktan sonra ölmek. Sniper'ı deneyecegim, Dragunov'a daha çabuk alisabilirim, otomatik silah tarzı çünkü, bir de tüm ekrani kaplamayan bir dürbün açıldı, otomatik silahlardakilere benzer biraz :) Umarım anlatabilmisimdir :) Yardım ettiğiniz için teşekkürler :)

Rakibin spawn noktalarini belirleyip pusu atmaya çalışacağım :D İşsizlik gibi gelebilir ama olsun :D

Bu arada harita güncellemelerinin geldiğini duydym. Onun dışında silah, model vs. güncellemesi geldi mi? Çok merak diyorum. Bir de serverlardaki doluluk oranı nedir, yani eskisi gibi seviliyor mu? Teşekkürler...

Ben de yeniyim MW3'de, eski silahları bilmediğimden yorum yapamayacağım :) Ps3'de hala çok sevilen bir oyun, lobby'lerin dolması 1 dakika surmuyor bile :) Haritalar sağlam, herhangi bir sorun yaşamadim MW3 Online'da :)

Hocam 8 yaşındaki çocuğun teki şikayet etti diye, 1. seviyeye dustum ! Rezillikdir bu ! Ben değil sadace 32. seviye arkadasi da şikayet etmiş ! Biraz bağlantı sorunlarımız vardı, o yüzden mi ki ? O çocugu Mikail Fidan'a banlatacagim :D Çok sinir oldum ya :yumruk::mad:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı