CoD Warzone araç özelleştirme Play menüsüne atıyor

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
CoD Warzone'da araç özelleştirme kısmına geldiğimde helikopter ve tırın kaplamasını değiştirmek istediğimde beni play menüsüne atıyor.
İmlecimi helikopter ya da tır sekmesine getirdiğimde bu olay gerçekleşiyor.
YouTube'a yüklediğim videoda daha da net anlaşılıyor.
Bu sorunla karşılaşıp çözen ya da yardımcı olabilecek birisi varsa sevinirim.
Activision destek hattına gittiğimde herhangi bir destek hattıyla görüşemiyorum. Reddit'e yönlendiriyor, orada da attığım postları kaldırıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Loadout kısmında patlayıcı seçme ekranı da oraya atıyor maalesef. Oyun her güncellemede daha da bozuluyor. Saçmasapan droplar, anlam veremediğim takılmalar, buglar vs derken iyice soğuttular oyundan. Level atlıyorum, sahip olmadığım oyunun silahını açtığımın bildirimi geliyor ekranıma :D Kendi elleriyle bitirdiler güzelim oyunu.

Bu arada bug report sistemi için de şu linke yönlendiriyor:

Çok ilgileneceklerini sanmıyorum ama bir bakın isterseniz.

Loadout kısmında patlayıcı seçme ekranı da oraya atıyor maalesef. Oyun her güncellemede daha da bozuluyor. Saçmasapan droplar, anlam veremediğim takılmalar, buglar vs derken iyice soğuttular oyundan. Level atlıyorum, sahip olmadığım oyunun silahını açtığımın bildirimi geliyor ekranıma :D Kendi elleriyle bitirdiler güzelim oyunu.

Bu arada bug report sistemi için de şu linke yönlendiriyor:

Çok ilgileneceklerini sanmıyorum ama bir bakın isterseniz.
benimki güncelleme gelmeden oldu. sorunu anlayamadım. evet ilk zamanları güzeldi 3 metrelik ağaç 300 metreye kadar çıkıyordu ama olsun :D
teşekkürler link için oraya da bakıyım
Shaderleri tekrar kurmayı denediniz mi?
oyun kendisi kuruyor bir sorunda çıkmıyor zaten neredeyse her girdiğimde kuruyor birşeyler. tekrar nasıl kuruyoruz onu da deneyeyim.

Level atlıyorum, sahip olmadığım oyunun silahını açtığımın bildirimi geliyor ekranıma :D

Silah sende acik olmasa bile eger o silahla exp aldiysan level atlamaya devam ediyor. Battlepass ile yada storedaki skinlerden satin alip unlock edersen o levelden devam edebiliyorsun kullanmaya.

Yeni gelen MG82 LMG mesela ground loot olarak yada oldurdugun birinden alip gorev vs yaparsan level atlamaya devam ediyor. Battlepass 15 levelde free unlock ile acilinca kaldigi levelden devam eder.

Silah sende acik olmasa bile eger o silahla exp aldiysan level atlamaya devam ediyor. Battlepass ile yada storedaki skinlerden satin alip unlock edersen o levelden devam edebiliyorsun kullanmaya.

Yeni gelen MG82 LMG mesela ground loot olarak yada oldurdugun birinden alip gorev vs yaparsan level atlamaya devam ediyor. Battlepass 15 levelde free unlock ile acilinca kaldigi levelden devam eder.
Yok hocam, Modern Warfare içeriklerinin tamamını uzun zaman önce açtım zaten. Multiplayer kısmında takılıyorum daha çok. Black Ops oyununun silahları için eklentiler, killstreak vb görmekten bahsediyorum ekranda.

Yeni konular

Geri
Yukarı