COD: Warzone Donma Sorunu

Muiestyfa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır Warzone oynuyorum bugüne kadar sıkıntı yoktu fakat son güncellemeden sonra oyun sürekli donup atmaya başladı. Ekranın sağ üst kösesinde turuncu kare bir şekil beliriyor ne olduğunu anlamadım. Aynı sorunu yaşayıp çözebilen var mı acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (36).png
    Ekran Görüntüsü (36).png
    2,7 MB · Görüntüleme: 67
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır Warzone oynuyorum bugüne kadar sıkıntı yoktu fakat son güncellemeden sonra oyun sürekli donup atmaya başladı. Ekranın sağ üst kösesinde turuncu kare bir şekil beliriyor ne olduğunu anlamadım. Aynı sorunu yaşayıp çözebilen var mı acaba?
merhaba driverlarınız güncel mi?

Hocam silip kurunca düzeliyor bu tarz sorunlar genelde.
Yok dostum ilk başta oyun klasöründen bir kaç dosya silip repair yaptım olmadı daha sonra sildim tekrar yükledim yine olmadı nette gördüğüm çoğu çözümü denedim her yaptığımda farklı sorun çıktı. 3. Sezon güncellemesi öncesinde sorun yoktu 60 küsur GB güncelleme getirdiler sonra bu hale geldi oyun.

Dostum çok ilginç bir şekilde çözüm bulmuştum, texture resolution en yüksekteydi bir kademe düşürünce oyundan atma, oyunun donması gibi sorunlarım ortadan kalkmıştı ilginç bir çözüm bir dene istersen.

Dostum çok ilginç bir şekilde çözüm bulmuştum, texture resolution en yüksekteydi bir kademe düşürünce oyundan atma, oyunun donması gibi sorunlarım ortadan kalkmıştı ilginç bir çözüm bir dene istersen.
Sildim oyunu dostum 3070 ekran kartım var oyun safe mode öneriyor giriyorum çözünürlük 1200/700 hata üstüne hata daraldim. Sağolasın önerin için.

Bu soruna çözüm bulan oldu mu acaba? Bilgisayara format atmak da dahil 20'ye yakın çözüm önerisi denedim fakat hala aynı sorun var. Sistemimde sorun yok. Tek tek bütün birleşenlere stres testi yaptım. Kafayı yeme noktasındayım.

Geri
Yukarı