CoD: Warzone GeForce NOW'a gelir mi?

Gelse bile verimli oynayamazsınız. Gecikmeden kaynaklı sinir krizleri geçirme ihtimalinizi yüksek buluyorum.
Diğer oyunculara karşı illa ki zor olur ama sinir krizleri geçirtecek kadar gecikme yaşanmıyor. Tabii internet hızına da bağlı. Soruya gelirsek uzun bir süre boyunca geleceğini sanmıyorum. NVIDIA sürekli çer çöp ekliyor.

Diğer oyunculara karşı illaki zor olur ama sinir krizleri geçirtecek kadar gecikme yaşanmıyor. Tabii internet hızına da bağlı. Soruya gelirsek uzun bir süre boyunca geleceğini sanmıyorum. NVIDIA sürekli çer çöp ekliyor.

Aynen öyle, bir an önce popüler oyunları kapması lazım. Gereksiz oyunları ekleyip duruyor.

Aynen öyle, bir an önce popüler oyunları kapması lazım. Gereksiz oyunları ekleyip duruyor.
Bu kararı GeForce Now vermiyor. Eskiden CoD oyunları vardı ama Activision çekti oyunlarını. Stadia üzerinden oyunu sattırmayı planlıyorlar, bildiğiniz gibi kendi kütüphanesi var Stadia'nın. Oynamak için Stadia'dan alman lazım oyunu. Paragözlük yani.

Bu boosteroid güvenilir midir? Telefon numarası istiyor da ilk defa duyduğum için güvenemedim.
Ben arkadaşıma 1 ay hediye ettim oradan da deneyimledim, gayet güvenilir. 30Mbps ile oynayabiliyordu fakat GFN gecikme olarak çok daha iyi. 2013 yapımı GTA bile sıkıntılı çalışıyordu. Bu videoyu da izleyebilirsin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı