CoD Warzone grafik ayarı tavsiyesi

barannozdemirr

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, CoD Warzone için grafik ayarı tavsiyelerinizi bekliyorum. Tüm ayarları Low'a alıp çözünürlüğü düşürmeme rağmen ekran kartım fazla ısınıyor, sadece Warzone için geçerli olan bir durum bu ısınma sorunu. (75-80 derece arası değişiyor) 720p çözünürlükte aslında biraz daha iyi sıcaklık değerleri alıyorum (64-67 derece) ama ayarlar Low'da olduğu için görüntü çamur gibi oluyor rakiplerden geri kalabiliyorum. Birçok oyunda NVIDIA Denetim Masası'ndan maksimum kare hızını 60 FPS'e kilitliyorum ve gayet memnunum ama Warzone da bu da çözüm olmuyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Not: Oyun SSD'ye kurulu.
GPU: MSI GTX 1660 Gaming X 6 GB.
CPU: AMD Ryzen 7 2700X 4.35GHz
RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8GB) 3200mh.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, CoD Warzone için grafik ayarı tavsiyelerinizi bekliyorum. Tüm ayarları Low'a alıp çözünürlüğü düşürmeme rağmen ekran kartım fazla ısınıyor, sadece Warzone için geçerli olan bir durum bu ısınma sorunu. (75-80 derece arası değişiyor) 720p çözünürlükte aslında biraz daha iyi sıcaklık değerleri alıyorum (64-67 derece) ama ayarlar Low'da olduğu için görüntü çamur gibi oluyor rakiplerden geri kalabiliyorum. Birçok oyunda NVIDIA Denetim Masası'ndan maksimum kare hızını 60 FPS'e kilitliyorum ve gayet memnunum ama Warzone da bu da çözüm olmuyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Not: Oyun SSD'ye kurulu.
GPU: MSI GTX 1660 Gaming X 6 GB.
CPU: AMD Ryzen 7 2700X 4.35GHz
RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8GB) 3200mh.

MSI Afterburner üzerinden Power limiti 70'e çekip deneyebilirsiniz.

V-Sync on yapın maksimum limit de koysanız olmaz. V-Sync on yaptığınızda mouse ağırlasıcak evet input lag olacak maalesef

Eğer bu işe yaramaz ise MSI Afterburner ile kendiniz fan profili yapacaksınız. Çünkü bu kartlar sessizlik için aşırı cimriler fan hızı konusunda misal bende kart 80'lere gelmiş ama fan efendi %48 filan çalışıyor ben öyle bir ayar yaptım ki 80'lere gelmiyor bile ama ses oluyor tabii. Kulaklık kullanıyorsunuzdur mutlaka Warzone da o nedenle sizi pek etkilemez. Fan eğrisi ise

Sıcaklık 40 derece iken %30 fan hızı.
60 derece iken %60
70 derece iken %70
80 derece iken %100 yaptım.

Sizde böyle deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı